BRASS gurme lezzet ve şık ambiyansı birleştiriyor

İstanbul sosyal yaşamı, şık ve sıcak bir ambiyansı farklı lezzetler ile birleştiren restaurant BRASS ile yeni bir renge kavuştu.

Dünyaca ünlü Fransız şef Frédéric Medigué’in Asya ve Fransız mutfaklarını harmanlayarak lüks bir sadelik çerçevesinde oluşturduğu seçkin menüsü ile BRASS yepyeni bir buluşma noktası.

Taksim’de Martı Istanbul Hotel bünyesinde açılan BRASS Fransa’nın farklı bölge mutfaklarını,  Japonya’nın geleneksel lezzetlerini işleyen mutfağının yanı sıra, sıcak ve samimi ortam, rahat oturma grupları ve özel detaylarla bezenmiş şık dekorasyonu ile yemek ve dostluğa keyif katıyor.

İsviçre ve Fransa’da yönettiği iki restoranını Michelin Yıldızı ile taçlandırmış olan ünlü şef Frédéric Médigue, Fransız lezzetleri ile beraber 6 yıllık Uzak Doğu kariyerinde elde ettiği birikimi de BRASS’ta lezzet severlere sunuyor.

Farklı lezzetleri özleyenler için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlayan BRASS menüsünde,  “Paté”,  “Bouillabaisse” (Fransız Usulü Balık Buğlama) ve Bearnaise Soslu Bonfile gibi lezzetlerin yanı sıra; “Miso Çorbası Tofu ile”, “Sukiyaki”  ve Tuna “Tataki” salatası gibi Asya tatları da ilgi çekiyor.

Canlı caz dinletileri ile akşam yemeklerini renklendiren BRASS, keyifli ve lezzetli öğle yemekleri ve iş çıkışı kokteyl molaları için de mükemmel bir adres.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir