Çalışanlara En Özel Hediye; Kurumsal Starbucks Card

Starbucks Card, çalışanlarına hediye arayışında olan firmalar için en güzel çözüm.

Starbucks’ın misafirlerine alışverişlerinde hız ve kolaylık sağlaması amacı ile sunduğu, ön ödemeli bir kart olan Starbucks Card, kurumlara özel formatı ile artık toplu satın alınabilecek. Çalışanlarına hediye arayışında olan firmalar için en güzel çözüm, Starbucks’ın kurumlara özel olarak sunduğu Starbucks Card olacak. Bireysel kartlardan farklı tasarım ile sunulan, talep edilen adede bağlı firma ismine özel olarak da hazırlanabilecek kartlar, toplu satın alınabilecek.

Yılbaşı Hediyesine Yeni Alternatif
Starbucks’ın tüm Türkiye mağazalarında, perakende ürünleri hariç tüm alışverişlerde kullanılabilen Kurumsal Starbucks Card, kurumların tercih edecekleri tutarda bakiye ile yüklenerek, firmalar tarafından çalışanlarına hediye edilmek üzere tasarlandı. Ön ödemeli olan Kurumsal Starbucks Card’a içindeki bakiye bittikten sonra tekrar yükleme yapılamayacak. Özellikle yılbaşı döneminde, yoğun bir iş yılını geride bırakan çalışanlarına, kahve keyfini artıracak Starbucks Card ile kurumlar en güzel hediyeyi vermiş olacaklar. Bakiye yüklü Kurumsal Starbucks Card’larını tüm mağazalarda kullanabilecek olan firma çalışanları; kendi damak tatlarına ve zevklerine uygun Starbucks lezzetlerinin keyfini çıkaracaklar. Kurumsal Starbucks Card talepleri için [email protected] adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

Yeniden Yükleme İmkanı
Sadece kurumlar için değil, sevdikleriniz ve sizin için de en güzel hediye; Starbucks’ın kart uygulamasındaki bir diğer seçenek de bireysel olarak alınıp kullanılan ve bakiyesi bittiğinde yeniden yükleme yapılabilen bireysel Starbucks Card. Starbucks’ta yapılacak alışverişlerde yıldız biriktirerek ücretsiz içecek kazanma fırsatı gibi ayrıcalıklar da sunan Starbucks Card ile ilgili detaylı bilgiye www.starbucks.com.tr/kart adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir