Go Mongo’dan”Tavuk Samosa” ve “Thai Usulü Kızarmış Muz”

Go Mongo’nun yaza özel menüsündeki başlangıçlardan Tavuk Samosa, Hint mutfağının vazgeçilmezi ve oldukça sağlıklı ve lezzetli bir seçim. Uzak Doğu mutfağının en önemli tatlılarından olan Thai Usulü Kızarmış Muz ise vanilyalı dondurma ile servis ediliyor ve kesinlikle baş döndüren bir lezzet olarak Go Mongo ziyafetlerini tamamlıyor.

 

Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi Go Mongo’nun yaza özel menüsü lezzet tutkunlarını keşfe davet ediyor.

Go Mongo’nun Başlangıçlar grubuna yeni dahil olan en iddialı lezzetlerden biri ise Hint baharatları ile tatlandırılmış Tavuk Samosa. Teriyaki sosu ile marine edilmiş olan tavuk parçaları ızgara ateşinde pişirilerek servis ediliyor. Oldukça lezzetli ve sağlıklı bir seçim.

Go Mongo’nun Tatlı Menüsü’ndeki Thai Usulü Kızarmış Muz ise gerçek bir Go Mongo ziyafetini sonlandırmak için iyi bir seçim. Uzak Doğu mutfağının vazgeçilmez tatlısı Thai Usulü Kızarmış Muz hazırlanırken Çin yufkasına sarılan muz parçaları, ballı tarçınlı özel bir karışım ile marine edildikten sonra karamalize olana kadar kızartılıyor ve vanilyalı dondurma ile servis ediliyor.

Go Mongo’lar Suadiye, İstinye Park ve Meydan AVM’de

Yemeklerinin lezzeti ve konseptiyle misafirlerine Moğolistan’daki geleneksel ziyafetlerin doyumsuz tadını yaşatan Go Mongo restoranları şu adreslerde yer alıyor:

Go Mongo Suadiye

Suadiye Plaj Yolu Sok. Suadiye Park, Suadiye

Go Mongo İstinye Park

İstinye Park Alışveriş Merkezi, İstinye

Go Mongo Meydan

Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir