Dünyanın en güzel “Renk Fotoğrafı”nı Çekene AkzoNobel’den ABD ve Hindistan’da büyük ödül

Türkiye’de sektörünün bir numaralı ve en beğenilen boya markası Marshall ile temsil edilen dünyanın en büyük küresel boya ve kaplama şirketi AkzoNobel, “renk” teması ile uluslararası alanda dev bir fotoğraf yarışması düzenliyor.  “Doğal Dünyada Renk” ve “Kent Yaşamında Renk” olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmada kazananları, ABD Yellowstone Ulusal Park’ta dünyaca
ünlü fotoğraf sanatçısı Chris Weston ile bir fotoğraf safarisi ve Hindistan’da fotoğrafçılık atölyesi gibi muhteşem hediyeler bekliyor. Başvuruların
www.akzonobel.com/amagazine adresi üzerinden 1 Eylül 2012 tarihine kadar süreceği yarışmaya dünyanın her yerinden katılmak mümkün. 

Türkiye’de sektörünün bir numaralı ve en beğenilen boya markası Marshall ile temsil edilen dünyanın en büyük küresel boya ve kaplama şirketi AkzoNobel, “renk” temalı uluslararası fotoğraf yarışması ile hayata renk katmaya devam ediyor. Yarışma, “Doğal Dünyada Renk” ve “Kent Dünyasında Renk” olmak üzere iki başlıkta düzenleniyor. Dünyanın her yerinden en fazla iki fotoğrafı, www.akzonobel.com/amagazine adresinde bulunan A Dergi’ye yükleyerek yarışmaya katılmak mümkün. Başvuruların 1 Eylül tarihine kadar devam edeceği fotoğraf yarışmasının sonuçları A Dergi’nin Aralık sayısında açıklanacak.

Chris Weston’la bir fotoğraf safarisi ya da Hindistan’da atölye istemez misiniz?

AkzoNobel, fotoğraf yarışmasında kazananlara muhteşem ödüller veriyor. Doğal Dünyada Renk kategorisinde kazanan kişi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Yellowstone Ulusal Park’ta, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Chris Weston ile bir fotoğraf safarisine katılacak. Kent Dünyasında Renk kategorisinin birincisi ise Hindistan’da fotoğrafçılık atölyesine katılmaya hak kazanacak. Lowepro Photo Sport 200AW, Lowepro Sport Sling 100AW ve yine Lowepro Pro Messenger 160AW olmak üzere üç adet yüksek kaliteli fotoğraf makinesi çantası da yarışmanın ödülleri arasında bulunuyor. Yarışmanın jürisi Chris Weston, Tom Mackie’nin yanı sıra A Magazine Baş Editörü David Lichtneker ve Tasarım & Sanat Direktörü Claire Jean Engelmann’dan oluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir