Faruk Güllüoğlu’ndan Cheesecake lezzeti

Faruk Güllüoğlu, farklı cheesecake seçenekleri ve cheesecake de bir ilk olarak karamel çikolata ağırlıklı “Tofinant Cheesecake” ile sizi lezzete davet ediyor.

Geleneksel baklavacı konsepti ve eşsiz lezzetleriyle damakları fetheden Faruk Güllüoğlu, ürün gamına yeni tatlar eklemeye devam ediyor. Değişen dünya ile birlikte damak tatları da değişiyor ve yeni tatlar gelişiyor. Faruk Güllüoğlu, sunduğu zengin cheesecake menüsü ile dünyada değişen damak zevkine uyum sağlıyor.

Faruk Güllüoğlu, her damak tadına uygun baklava ve pasta çeşitlerine dört yeni seçenek daha ekleyerek;  çikolatalı, limonlu, frambuazlı cheesecake ve ilk kez Faruk Güllüoğlu’nda sunulan karamel çikolata ağırlıklı Tofinant Cheesecake ile,  tatlıseverlere farklı lezzetler sunuyor. Bu yenilik ile Faruk Güllüoğlu mağazalarında birbirinden güzel, lezzetli ve kaliteli cheesecakelerin yanında soğuk ve sıcak içeceklerle keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

Faruk güllüoğlu müşterilerine Türk geleneğine uygun tatlıların yanı sıra dünya lezzetlerini de sunuyor. Tatlı lezzetini doyasıya yaşamak ve birbirinden farklı cheesecakeleri denemek için Faruk Güllüoğlu mağazalarına uğramayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir