Pegasus’la yeni yılı karşılama bir ‘tık’ uzağınızda

2013 yılını yurt dışında farklı bir atmosferde karşılamak isteyenler Pegasus’la uçarak, unutulmaz bir yılbaşı kutlaması yaşayacaklar.

Kısa tatilleri, özel günleri yurt dışı seyahatler ile değerlendirmeyi sevenler için Pegasus, yurtdışında 38 noktaya düzenlediği uçuşlarla seyahat tutkunu misafirlerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Pegasus’un uygun fiyatlı uçuşları ile 2013’ü farklı bir atmosferde selamlamak hem çok kolay, hem de çok zevkli.

Orta Doğu’dan Avrupa’ya misafirleri için bir çok farklı alternatif sunan Pegasus Hava Yolları ile Arap Emirliklerinin parlayan yıldızı Dubai’de 2013’ü karşılamak isteyen Pegasus misafirleri, dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’da yeni yıl kutlamaları kapsamında su, lazer ve havai fişek şölenini izleyerek yeni yılın ilk dakikalarını keyifle karşılayabilir veya 2013’ün ilk dakikalarını Avrupa şehirlerinden farklı bir alternatifte karşılamak isteyen Pegasus misafirleri tercihini son dönemde küllerinden yeniden doğan eğlence ve kültür merkezi Beyrut’tan yana kullanmayı tercih edebilirler.

Yine Pegasus Hava Yolları’nın geniş uçuş ağı ile yeni yılı Avrupa’da karşılamak isteyenler ise, Paris’de şampanyalarını ellerine alıp Eyfel Kulesi’nin altında büyük bir kalabalıkla yeni yıla girebilir veya her yıl farklı bir tema çerçevesinde süslenen Londra sokaklarında 2013’e “Merhaba” diyerek keyifli bir an yaşayabilirler. Yeni Yıla, görkemli binaların ve 3000 yıllık bir tarihin şahitliğinde girmek isteyen Pegasus misafirleri ise Roma’da müzik, eğlence, havai fişekler ve lezzetli İtalyan yemekleri eşliğinde unutulmaz bir tatil yapabilirler.

Pegasus Hava Yolları’nın uçuş ağında yer alan birbirinden keyifli destinasyonlardan dilediğinizi seçerek, yeni yılı sevdiklerinizle beraber farklı bir ülkede değiştirmek için tek yapmanız gereken www.flypgs.com’u ziyaret etmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir