Anasayfa » Genel » Ratıonal, Türkiye şubesini açtı

Ratıonal, Türkiye şubesini açtı

Rational, Türkiye Şubesi’nin şirket kuruluşunu gerçekleştirdi. Alman üretici, Türkiye pazarına 2008 yılında irtibat ofisi olarak giriş yapmıştı.

Rational Türkiye pazarına bağlılığını, Mayıs 2015 itibariyle şirket kuruluşunu gerçekleştirerek sağlamlaştırdı. Alman üretici, Türkiye pazarına 2008 yılında irtibat ofisi olarak giriş yapmıştı.

ZORLU: “TÜRKİYE ŞUBEMİZLE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Rational Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ticaret Ltd. Şti. merkezi İstanbul’da varlığını göstermektedir. Rational Türkiye Genel Müdürü Gürsel Zorlu tarafından yönetilmekte ve 12 kişilik özverili ekibi ile ülke genelinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Türkiye pazarında 12 tane servis partneri ve 12 tane freelancer şefi ile özel uygulama ve destek ekibinden oluşmaktadır.

Rational Türkiye Genel Müdürü Gürsel Zorlu, “Artık Türkiye’deki değerli müşterilerimizle daha da yakından bir bağ kurduk. Amacımız müşterilerimize mevcut faydaların maksimum halini sunmaktır. Rational Türkiye şubesi ile birlikte müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı daha etkin bir şekilde destekleyebileceğiz” diyor.

Rational’in son teknolojisi SelfCookingCenter 5 Senses, hisseden, algılayan, düşünen, öğrenen ve iletişim kuran pişirme cihazıyla Türkiye pazarındaki profesyonel şeflerin mutfaklarındaki en büyük yardımcısı oldu ve mutfaklarda yerini aldı. 2015 yılının ikinci yarısında da atılımlarına devam edecek olan Rational, Türkiye pazarında şirket olarak devam ettiği bundan sonraki dönemlerde de yerini iyice sağlamlaştırmış olacak.

İnceleyin

Turizme bir tur operatörü daha eklendi

Türkiye’nin 92 yıl önce kurulan ilk tur acentesi Türhol’ün vizyonunu inovatif bir bakış açısıyla bugüne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz