ACEROLA ile Daha İyi Bir Yaşam Mümkün

Arkopharma’nın ürettiği Acerola C vitamini besin takviyesi sayesinde, hem vücuttaki eksik C vitamini gideriliyor hem de fazla yağlar yakılıyor. 

Vitamin ve mineraller, insan sağlığı için taşıdığı önemin yanı sıra hastalıktan koruyucu ve tedavi edici özellikleriyle de vazgeçilmezler arasındadır. Kışın iyice kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde, mevsim değişikliğine bağlı grip ve soğuk algınlığı neredeyse herkesin kapısını çalmaya başladı.

SİGARANIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ AZALTIYOR

Arkopharma Laboratuarları’nın uzun çalışmalar sonucu Acerola meyvesinden ürettiği C vitamini besin takviyesi; günlük doğal C vitamini ihtiyacını karşılarken, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, grip ve üst solunum yolu enfeksiyonlarını önlemeye de yardımcı oluyor. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan etkiye sahip olan Acerola, sigaranın olumsuz etkilerinin de (sigara vücuttaki C vitamininin idrarla atılmasına neden olduğundan kandaki C vitamini azaltıyor) azalmasını sağlıyor.

YAĞ YAKICI ÖZELLİK

C vitamini sadece hastalıktan korumakla kalmıyor, aynı zamanda yağları yakma görevi de yapıyor. Araştırmalar, vücudunuzun yağ yakması için yeterli miktarda C vitaminine ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Acerola C vitamini besin takviyesi yüzde 100 doğal bir C vitamini diyet takviyesidir. Egzersiz öncesi yeterli miktarda C vitamini alanların, almayanlara oranla daha çok yağ yaktığı tespit edildiği bildiriliyor.

KOLAY KULLANIM

Acerola besin takviyesi %100 doğal C vitamini içeriğine sahip olduğu için yetişkin, çocuk ve hamilelerin kullanımı için de oldukça uygun ve çiğneme tableti formu sayesindeyse kullanımı çok kolaydır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir