AKTOB’un yeni Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) yeni Başkanı, deneyimli turizmci Kaan Kaşif Kavaloğlu.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) 10 Aralık 2022’de Limak Lara Otel’de yapılan Olağan Genel Kurulu’unda, Dr. Erkan Yağcı’nın bıraktığı AKTOB Başkanlığına Kaan Kaşif Kavaloğlu seçildi. AKTOB Olağan Genel Kuruluna Antalya Turizm İl Müdürü Candemir Zoroğlu, TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır, AKTOB’un önceki dönem başkanları ve AKTOB üyelerinin katıldı. Divan Kurulu’nu Osman Ayık, Ahmet Barut ve Yusuf Hacısüleyman’ın yaptığı Olağan Genel Kurul’da üyeler tam uzlaşı ile Kaan Kaşif Kavaloğlu liderliğindeki yeni AKTOB yönetimini belirledi. AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı, konuşmasında yönetim kuruluna ve üyelere teşekkür ederek görevi Kaan Kaşif Kavaloğlu’da devrederken, Kavaoğlu da bir teşekkür konuşması yaptı.

AKTOB’un yeni Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu özetle şunları söyledi:

“Son yıllarda yaşanan kriz ve zor dönemlerin sektörümüze şöyle bir faydası oldu; tüm Türkiye turizmin değerini kavradı. Bu krizlerle perçinlendik ve tüm dünyaya ve ülkemize varlığımızı kabul ettirdik. Turizmde biriz ve dirayetliyiz. Şunu biliyoruz ki turizmsiz bir Türkiye, Türkiye ve Antalya’sız bir dünya turizmi olamaz. Devraldığımız bu bayrağı daha da yukarıya taşımak için yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelenin en iyisini yaparak Antalya ve Türkiye turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biz bir aileyiz. Bu aile Türkiye turizmine örnek ve öncü olmaya devam edecek.”

AKTOB’un yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri:

Yönetim Kurulu Üyeleri: Kaan Kaşif Kavaloğlu, Ece Tonbul, Selçuk Akıltopu, Mehmet Tümbül, Ramazan Kara, Zafer Alkaya, Murat Kalaycı, Hasan Ali Ceylan, Ahmet Çevik, İbrahim Yaşar, Mehmet Ali Karamanlı, Nihat Vural, Tolga Kilit, Burak Bayaz, Fatih Caner.

Denetim Kurulu Üyeleri: Süleyman Güneş, Ülkay Atmaca, Ali Şahin.

Kaynak: Turizm Databank

#aktob #AkdenizTuristikOtelcilerveİşletmecilerBirliği #turizm #stk #kaankaşifkavaloğlu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir