Anasayfa » Gündem » “Arıcım” Projesiyle Balparmak’a Sürdürülebilir İş Ödülü

“Arıcım” Projesiyle Balparmak’a Sürdürülebilir İş Ödülü

Tüm sektörlerde yılın başarılı sürdürülebilir iş modellerinin değerlendirildiği Sürdürülebilir İş Ödülleri, 18 Ekim’de İstanbul Swissotel The Bosphorus’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin bal uzmanı Balparmak da “Arıcım” adlı projesi ile, sürdürülebilir tedarik zinciri için değer yaratan inisiyatif ve projelere verilen “Tedarik Zinciri Yönetimi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri kapsamında; işbirliğinden atık yönetimine, tedarik zinciri yönetiminden çeşitliliğe kadar 9 ana kategoride başarılı iş modelleri ve projeler ödüllendirildi. Sürdürülebilir İş Ödülleri’nin, her kategoride Türkiye’nin alanında lider isimlerinden oluşan 27 kişilik jürisinin değerlendirmesiyle finale kalan Balparmak “Arıcım” projesi, finalde rakiplerini geride bırakarak “Tedarik Zinciri Yönetimi” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

#Arıcım #Proje #Balparmak #SürdürülebilirİşÖdülü #Ödül #İş

 

İnceleyin

Bu ülkelerde karantina ve PCR testi zorunluluğu yok!

Tüm dünyayı etkilemeye devam eden pandemi, seyahat planlarını da önemli ölçüde değiştirdi. Birçoğumuz yurt dışı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz