Artık Her Restoranda Bir Tanıdığınız Var

Ayrıcalıklı yemek kulübü GastroClub açıldı.

Şehrin en lezzetli restoranlarını, damak tadı gelişmiş seçkin misafirlerle buluşturan yeme içme kulübü GastroClub,
www.gastroclub.com.tr adresiyle hizmete girdi. 100’ün üzerinde restoranda ayrıcalıklar sağlayan yeme-içme kulübü, GastroClub kart ile restoran indirimlerinden özel şoföre, mekanlarda karşılaşacağınız sürprizlerden düzenlenecek renkli partilere uzanan birçok imkandan yararlanma şansı sunuyor. Başta seçkin mekanlarda buluşan iş dünyası olmak üzere, ailesi ve dostlarıyla kalabalık yemekler yemeyi sevenler için GastroClub, gastronomi dünyasının nabzını tutan prestijli bir kulüp.
Gurmeleri Buluşturan Adres
En güzel yemeği tatmak için şehrin dört bir yanını geziyorsanız, dostlarınızla bir masanın etrafında buluştuğunuz her yeri eviniz kabul ediyorsanız sizi de şehrin gurmelerini buluşturan yeme-içme kulübü GastroClub’a bekliyoruz. Ayrıcalıklı yemek kulübü GastroClub, www.gastroclub.com.tr adresiyle hizmete girdi. Tanıdığımız insanların restoranlarına gitmeyi severiz. Güler yüzle karşılanır, iyi ağırlanır ve hesabı öderken minik jestler göreceğimizi biliriz. GastroClub, 100’ün üzerinde mekanda “bir tanıdığınız” olmasını sağlayan seçkin bir kulüp… GastroClub kartınızla gittiğiniz üye restoranlarda toplam hesap  üzerinden yüzde 10 ile yüzde 25 arasında değişen oranlarda indirimlerle ağırlanıyorsunuz. Tüm menüde geçerli olan indirimler, sadece size özel değil tüm masanın hesabına uygulanıyor. Ayrıca, üye restoranlara istediğiniz sıklıkta gidip kartınızı kullanabiliyorsunuz. Bu yemek kulübünün sunduğu ayrıcalıklar bununla da sınırlı değil. Alkol kullanacağınız ve bir şoföre ihtiyaç duyacağınız akşamlarda, yüzde 50 indirimli özel şoför servisinden yararlanabiliyorsunuz. Kendi aracınızla hizmet verecek olan sürücünüz, sizi yemek boyunca bekleyip evinize bırakıyor, mekanda kaldığınız süre boyunca size katılacak yakınlarınızın mekana getirilmesini de talep edebiliyorsunuz. Şehrin gastronomi gündemini takip edebileceğiniz www.gastroclub.com.tr adresinde, yeni açılan mekanlar, seçkin restoranlar hakkında tanıtıcı bilgiler sizi bekliyor. Daha önce gitmediğiniz birçok adresi GastroClub’tan keşfedebilirsiniz. GastroClub üyeleri için düzenlenen GastroParti ve etkinlikleri de ajandanıza eklemeyi unutmayın.

Sadakat Sistemlerini
Dünyada 20 Milyon Kişi Kullanıyor GastroClub, yurt dışında oldukça yaygın olarak kullanılan sadakat programı uygulamasının Türkiye’ye özel hale getirilmiş kulüp sistemidir. Tüm dünyada 20 milyon kişi yemeiçme sektöründe uygulanan sadakat sistemlerinden yararlanıyor. Türkiye’yi ilk kez elit bir yeme-içme kulübü ile buluşturan GastroClub, Türkiye’de 500 bin kişiye seslenmekte, ilk yılın sonunda 50 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Yılda Ortalama 1500 TL Tasarruf
Bu kulübe üye olduğunuzda adınıza özel olarak hazırlanan kimlik kartınız GastroClub kart size gönderiliyor. GastroClub üyelerinin sahip olduğu GastroClub kart sayesinde üyeliğin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sistem, kaliteli restoranların, damak tadına düşkün elit misafirlerine jestlersunmasına imkan tanıyor. Yıllık üyelik ücreti 120 TL olan GastroClub kart ile grup olarak gittiğiniz yemeklerde, 3-4 kullanımda bile kartın bedelini çıkartmış olursunuz. Ayda birkaç kere grup olarak dışarı çıkan ve kişi başı 40 TL civarında para harcayan GastroClub üyeleri, yılda 1500 TL civarında tasarruf sağlıyor.

GastroClub Kart Avantajları
– GastroClub kart, tüm masanın hesabında kullanılabilir. Ailece gittiğiniz restoranlarda, iş yemeklerinde ve dostlarınızla eğlenirken kartınızın keyfini sürebilirsiniz.
– Kullanım için bir sınırlama yoktur. GastroClub üyesi adreslerde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.
– Kartınızı kullanmadan önce www.gastroclub.com.tr adresinden, gideceğiniz mekanın yüzde kaç indirim sunduğunu, rezervasyon isteyip istemediğini öğrenebilirsiniz.
– GastroClub kartınızı, anlaşmalı mekanlardaki paket siparişlerinizde de kullanabilirsiniz.
– Sisteme üye mekanların seçiminde ilk kriter lezzettir. Pahalı mekanlar değil, lezzetiyle tam not alan adresler sisteme katılır. Et restoranları, balıkçılar, Uzakdoğu’dan İtalya’ya dünya mutfakları, kahvaltı mekanlarından seçkin şarküterilere
kadar onlarca üyesi bulunan kulübün, üye mekan sayısı her geçen gün artıyor.
– Şimdilik İstanbul restoranlarının dahil olduğu sisteme yakın gelecekte, Ankara, İzmir ve yaz dönemi için Bodrum, Antalya ve Çeşme de katılacak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir