Laminant Yer Döşemesinde Yeni Dönem: AQUALAM

AQUALAM, yenilikçi özellikleri ve üstün kalitesiyle laminant sektöründe farklı bir soluk getiriyor.

Polimer yapı ürünleri geliştirmede 20 yılı aşkın deneyime sahip BUSEPEN Yapı güvencesiyle sunulan AQUALAM, yenilikçi özellikleri ve üstün kalitesiyle laminant sektöründe çığır açacak.Suya % 100 dayanıklı olmasıyla öne çıkan AQUALAM, polimer yapısı ve özel katmanları sayesinde sudan asla etkilenmiyor. Her mekana uyum sağlayacak renk ve desen çeşitliliğine sahip. Banyo, mutfak ve koridor dahil her mekana rahatlıkla uygulanabilen ürün; hastane, spor merkezi, okul, alışveriş merkezi gibi alanlar için de ideal. Ortamdaki Mikropların % 99’unu Yok Ediyor Suya dayanıklılığıyla bakteri ve küf oluşumunu engelleyen AQUALAM, içeriğindeki gümüş iyonları sayesinde bulunduğu ortamın mikrobunu da % 99 oranında yok ediyor. Antimikrobiyal özelliği aynı zamanda leke tutmamasını ve kir barındırmamasını sağlıyor.
% 40 Daha Fazla Ses Yalıtımı Yapıyor
Diğer laminantlara göre % 40 daha fazla ses yalıtımı sağlayan AQUALAM, gürültü ve stresten uzak, huzurlu bir ortam oluşturuyor. Üzerindeki özel kaplamalar sayesinde kaymaz bir özelliğe sahip. Yumuşak dokusu sayesinde sıcak bir dokunuş sağlıyor. B1 sınıfı alev direncine sahip olan AQUALAM asla tutuşmaz ve sıcaktan etkilenmez. Bu yönüyle yerden ısıtma sistemleri için de çok uygun. Aşınma ve yük taşıma direnci bakımından da uluslar arası üst düzey standartlara sahip olan AQUALAM, güçlü ve sağlam yapısı ile evsel kullanımda 20 yıl, işyeri ve alışveriş merkezleri mekanlarda ise 5 yıl amortisman garantisi altında.

Sağlıklı ve Çevreci
Ahşap içerikli yer döşemeleri genellikle insana yönelik toksik ve patolojik efektlere sebep olan forhaldehit içerirler. AQUALAM ise hiçbir uçucu kimyasal madde içermiyor. Antistatik özelliğe sahiptir ve insana pozitif enerji veriyor. Sentetik reçine polimerden üretildiği için yüz binlerce ağacın yok olmasını önleyerek doğayı koruyor. Üstelik % 100 geri dönüşümlü.

Mouaze Konaté ve Fanny Frosini Big Plate Latin Gecesi’nde
Big Plate’in cuma günleri düzenlediği ve klasik haline gelen Big Plate Latin Gecesi’nin sürprizleri sürüyor. 16 Kasım’da gerçekleşecek olan Big Plate Latin Gecesi’ne ünlü dansçı Mouaze Konaté ve Fransa’nın en ünlü kadın salsa dansçılarından partneri Fanny Frosini konuk oluyor. Gecede Konaté ve Frosini, sergileyecekleri şovlar ile Latin ateşinin sıcaklığını hissettirecek.

Yetenek Sizsiniz Ekibi Kerme Ottoman Konak’daydı
Yetenek Sizsiniz programının Muğla’da 3 Kasım tarihinde yapılan yoğun çekim programının ardından Kerme Ottoman Konak’da konaklayan Acun Medya grubu Akyaka’nın bol oksijenli havası ve Kerme Ottoman Konak’ın eşsiz hizmeti
ile dinlenerek huzur’a kavuştu. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Sergen Yalçın, Alp Kırşan ve Hasan Yanlızoğlu’nun aralarında bulunduğu misafirler Akyaka’da Kerme Ottoman Konak’da hem çalıştılar hem de çok keyifli vakit geçirdiler.

Eker ‘Yayık Ayran’ Yelkenlisi Yat Yarışlarında Birinci                                                                                                                  Eker Yayık Ayran, 23. Uluslararası Marmaris Yat Yarışları Haftası’nda birincilik aldı. Eker , “Yayık Ayran” isimli yelkenlisi ile bu yıl 23’üncüsü düzenlenen ve yat sınıfında Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliği olan Marmaris Uluslararası Yat Yarışları Haftası’nı, IRC3 sınıfında birinci olarak tamamladı.

MÜSİAD’tan Selva’ya Ödül
İttifak Holding bünyesinde bulunan sektörünün yenilikçi markası Selva, MÜSİAD tarafından ödüllendirildi. İSO’nun düzenlediği Türkiye’deki ilk 1000 firma listesinde yer alan Selva’ya MÜSİAD tarafından ödül verildi. Ticaret hacmiyle ve ihracat rakamlarıyla başarısını belgeleyen İttifak Holding’in gıda sektöründeki markası Selva, Konya’nın ve Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Selva Gıda’nın ödülünüİttifak Holding İcra Kurulu Başkanı Tahir Atilla, Konya Valisi Nezih Doğan ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’tan teslim aldı.

Doğuş Grubu Gıda Sektörüne Yoğunlaştı
Grubun patronu Ferit Şahenk, yeme-içme sektöründeki yatırımlarına bir yenisini ekledi. Gruba bağlı olarak bu yıl eğlence, yeme-içme sektöründe hizmet vermek üzere kurulan D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) portföyüne bir markayı daha kattı. Geçen ay Moğol Barbekü konseptinin Türkiye’deki temsilcisi Go Mongo’nun yüzde 60’ını alan Ferit Şahenk, Go Mongo’nun bünyesindeki Gurme Servis Ticaret’in de tamamını aldı. Londra merkezli dünyaca ünlü Gourmet Burger Kithchen’ı (GBK) Türkiye’ye getiren Gurme Servis Ticaret’te
ana hissedar olan Şahenk, böylece gıda zincirine hamburgeri de ekledi.

Namet, Sosişko’yla SİAL Fuarı’ndaydı
Namet’in en beğenilen ürünlerinden biri olan Sosişko Yüzde 100 Dana Sosis, 21-25 Ekim günleri arasında, Paris’te gerçekleştirilen Sial Fuarı’nda, özel bir alanda sergilendi. Sosişko, “Sial d’Or Ödülleri”nde Türkiye adına, “Bozulabilir ve Soğukta Saklanan Gıdalar” başlığı altında, “Süt Dışı Ürünler” kategorisinde yarışmış ve yarışma sonucunda, diğer finalist ürünlerle birlikte, Sial 2012’de, sergilenmeye layık bulunmuştu. Namet Sosişko, perforeli ambalaj kabı sayesinde son tüketim tarihine kadar üç parça halinde saklanabilen, porsiyonluk biçimde tüketilmeye imkan sağlayan, mangalda ve ızgarada pişirilmeye uygun, tüketici dostu ve innovatif bir ürün olduğu için, organizasyonun Türkiye jürisi tarafından, “Sial d’Or Ödülleri”ne, aday ürün olarak önerilmişti.

yemeksepeti.com Rusya’dan Çekiliyor
Rusya pazarına ülkenin tek online yemek siparişi sitesi olarak büyük ümitlerle giren yemeksepeti.com, ülkeden çıkma kararı aldı. izrestorana.ru sitesi ile hizmet veren şirket, Rusya’daki ağır kış şartları ve motosikletle evlere servisin zorluğu nedeniyle pazara girişinin ardından yaklaşık 2.5 yıl sonra Rusya’daki operasyonlarını durdurdu. yemeksepeti.com kurucu ortağı ve şirketin CFO’su Gökhan Akan, 2010 yılında Rusya ile Birleşik Arap Emirlikleri pazarlarına aynı anda girdiklerini belirterek, ancak Rusya’daki işlerin bir türlü istedikleri seviyeye gelmediğini anlattı.

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir