AFT Gıda, Eczacıbaşı Girişim’i Seçti

AFT Gıda, ağız kokusu giderici doğal haplar ile sodyumu azaltılmış potasyum tuzların dağıtımı için Eczacıbaşı Girişim ile işbirliği yaptı.

AFT Gıda, Freshies ağız kokusu giderici doğal haplar ile Minsalt sodyumu azaltılmış potasyum tuzların dağıtımı için Eczacıbaşı Girişim ile işbirliği yaptı. Freshies ve Minsalt markalı ürünler, artık Eczacıbaşı Girişim tarafından Türkiye genelinde daha fazla noktaya ulaştırılacak.
Doğal Ürünler
Freshies, ağız kokusunu kaynağında, yani midede çözen % 100 doğal bir ürün. Soğan, sarımsak, baharatlı yiyecekler, sigara ve alkolün yanı sıra, çeşitli mide hastalıklarından kaynaklanan ağız kokusunu, maydanoz, nane ve kekik yağlarından oluşan formülüyle ortadan kaldıran Freshies, etkisini gün boyu koruyor. Normal tuzlara göre % 70 daha az sodyum içeren, potasyum deposu Minsalt ise; vücudun ihtiyaç duyduğu potasyumun büyük bir kısmını karşılayan ve sodyumun olumsuz etkilerini ortadan kaldıran sağlıklı bir tuz. Türk Kalp Vakfı tarafından önerilen Minsalt’ın iyotsuz ve iyotlu olarak iki çeşidi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir