The Marmara Otelleri yılbaşı gecesine hazır

2013’ü unutulmaz bir gece ile karşılamanız için The Marmara Otelleri İstanbul, Bodrum ve Antalya’da zengin menü seçenekleri ve nitelikli programlar sunuyor.

The Marmara Taksim sizi İstanbul eğlence hayatının göbeğinde çikolata tadında bir geceye, The Marmara Pera ise retro bir gece yaşamaya davet ediyor. The Marmara Bodrum, The Marmara Antalya ve The Marmara Şişli de yılbaşı özel menü ve programları ile dikkat çekiyor.

The Marmara Otelleri İstanbul, Bodrum ve Antalya’da yılbaşı heyecan ve coşkusunu kusursuz bir hizmet anlayışı, zengin menü seçenekleri ve kaliteli programları ile kutlamaya hazırlanıyor. Yeni yılı nasıl karşılamak istiyorsunuz; romantik bir yemek masasında mı, gecenin dinamizmini yaşayacağınız eğlenceli bir barda mı, eşsiz bir manzaraya karşı mı?

The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Antalya, The Marmara Şişli ve The Marmara Bodrum’da hayallerinize uygun bir program bulacaksınız.

İSTANBUL’UN ORTA YERİNDE YILBAŞI, THE MARMARA TAKSİM’DE YAŞANACAK

The Marmara Taksim misafirlerini, Chocolate Shop’ta özel çikolatalar ve çikolata sepetleri ile karşılayacak.  Otelde yılbaşı için konaklama paketi kişi başı 308 euro. Konaklama paketine Tuti Restaurant’ta yeni yıl karşılama yemeği ve yeni yılın ilk brunchı dahildir.

THE MARMARA PERA’DA “RETRO” BİR PROGRAM  

The Marmara Pera yeni yılı, 80’ler ve 90’ların yaşatılacağı retro bir gece ile karşılayacak. İstanbul’da eğlencenin kalbinin attığı bölgelerin başında gelen Beyoğlu ve Asmalımescit’e sadece birkaç dakikalık mesafede konumlanan The Marmara Pera’da birbirinden leziz menüler sunulacak.

THE MARMARA ANTALYA’DA EKSİKSİZ BİR YILBAŞI PAKETİ MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

The Marmara Antalya, yeni yılı Akdeniz ikliminde karşılamak isteyenler için konfor, lezzet ve eğlence dolu bir paket sunuyor. Konaklamalı programda özel indirimlerin uygulandığı The Marmara Antalya’da canlı müzik, gala yemeği, oryantal gösteri gibi renkli etkinlikler de var. Yılbaşı eğlencesi mekanda sekiz kişilik orkestranın eşlik edeceği solist Eda ve solist Sertan ile başlayacak. Murat Tekyıldız geceye sekiz kişilik orkestra ve iki vokal ile katılacak.

LEZZETLİ BİR GECE İÇİN THE MARMARA ŞİŞLİ

1950’lerin çizgileri modernize edilerek oluşturulan etkileyici konseptiyle misafirlerine keyfili anlar sunan The Marmara Şişli de, her zevke hitap eden menüsü ile yılbaşına hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir