Barilla ile şehrin en iyi İtalyan restoranı ayağınızda

İtalyan mutfağının Türkiye’deki en önemli temsilcisi ve dünyanın bir numaralı makarnası Barilla, büyük şirketlerin beyaz yaka çalışanlarının öğle yemeklerine konuk oluyor. 

Yenilikçi ve farklı ürünleriyle Türkiye’de makarna algısını değiştiren, dünyanın bir numaralı makarna markası Barilla, büyük şirketlerin beyaz yaka çalışanlarına özel düzenlediği gerçek İtalyan lezzetlerinden oluşan öğle yemeği aktiviteleriyle şehrin en iyi İtalyan restoranını çalışanların ayağına getiriyor.

Barilla şirket aktivitelerinin ilkini 1 Kasım’da Alcatel-Lucent çalışanları için gerçekleştirerek, onlara unutulmaz bir öğle yemeği ve makarna keyfi sundu. Barilla Danışman Şefi Fabio Foltran’ın İtalya’ya özgü eşsiz tariflerle hazırladığı enfes makarna çeşitleri ile çalışanlar kendilerini adeta bir İtalyan restoranında hissettiler.

BARİLLA GERÇEK İTALYAN LEZZETLERİNİ MUTFAKLARA TAŞIYOR

Barilla Basilico soslu Bruschetta, Barilla Fusilli İntegrali tam buğday makarnası ile makarna salatası, Barilla Napoletana soslu Barilla Penne Rigate, Barilla Sicilya usulü Pesto soslu Barilla Pavette, Barilla Pesto Genovese ile Barilla üç peynirli Tortellini’den oluşan zengin makarna menüsüyle Barilla, gerçek İtalyan lezzetleri Alcatel-Lucent Türkiye çalışanlarının yemekhanelerine ve sofralarına taşıdı.

Yaklaşık 500 çalışanın İtalyan müzikleri eşliğinde yaşadığı makarna keyfinin yanı sıra Barilla, çalışanlar için özel sürprizler de hazırladı. Barilla Türkiye Facebook sayfasına üye olan ilk 10 kişiye Barilla’nın enfes sosları ve makarnalarından oluşan hediye paketleri verildi.

Dünyanın bir numaralı makarna markası Barilla, farklı şirketlerin ve çalışanlarının yemek aralarına misafir olarak, iş hayatına lezzet katmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir