Başarılı işadamı Mesut Toprak’a MÜSİAD’dan ödül

Four Seasons Bosphorus ve Four Seasons Sultanahmet otellerinin yatırımcısı Astay Gayrimenkul’un Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak, MÜSİAD tarafından ödüle layık görüldü.

Başarılı yatırımlarıyla iş dünyasının önde gelen isimlerinden olan Mesut Toprak, lüks konut projesi OnaltıDokuz İstanbul’un ana sponsorluğunda düzenlenen 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi’ne yaptığı katkılardan dolayı verilen ödülü 12 Ekim Cuma günü WOW Hotel İstanbul Balo Salonu’nda gerçekleştirilen bir törenle aldı.

14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16. IBF Kongresi etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ödül törenine MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve Başkan Yardımcısı Murat Kalsın’ın yanı sıra iş dünyasından yerli ve yabancı çok sayıda davetli katıldı. Mesut Toprak, OnaltıDokuz İstanbul markasıyla 86 ülkeden 5000 yabancı iş adamı ve 175.000 yerli ziyaretçinin katılım gösterdiği organizasyona verdiği destek sayesinde ticari ve ekonomik katkılarıyla birlikte Türk kültürünün yabancı misafirlere tanıtılmasına da fayda sağlamış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir