Bayramda ‘Sarı Yaz’ın tadı MejorCosta’da çıkar!

Bodrum çevresine özgü sonbaharda yaşanan en güzel yaza adını veren “sarı yaz”, Bodrum’un en sakin koyu olan Küdür Koyu’nda bir başka yaşanıyor. 

Yaz mevsiminin tatlı serin günlerinin yaşandığı en güzel zamanlarda MejorCosta Bodrum Hotel, bayram tatilinde size huzurlu bir tatil için çarşaf gibi bir deniz, tatlı bir akşam serinliği ve ailenizle ya da sevgilinizle birlikte izlemek isteyeceğiniz romantik bir günbatımı vaat ediyor.

Şık malikânelerin, hoş sahil restoranlarının ve eşsiz marinanın yanında yerini alan MejorCosta Hotel, Bodrum’un bu en keyifli zamanında kalite, huzur, lüks ve özel plaj arayan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. MejorCosta Bodrum, sahip olduğu natürel doku, salt konfor ve kişiye özel hizmetlerle bayram tatili için butik bir tatil alternatifi sunuyor.

MejorCosta Bodrum, Ege’nin masmavi suları ve göz alıcı manzarasıyla konuklarını karşılayan Türkiye’nin gözde tatil destinasyonu Yalıkavak’ın en göz alıcı noktasında, Küdür Koyu’nda yer alıyor. Yalıkavak Küdür Koyu Bodrum’un en eşsiz ve en az rüzgar alan koyu. Denizinin temizliği, az rüzgar alması ve Yalıkavak marinaya yakınlığı en önemli özellikleri… Otelin adı da bu nedenle İspanyolca’da “en iyi sahil” anlamına gelen “Mejor Costa” olarak seçilmiş.

Bodrum’un kalabalıktan uzak bu en sakin ve en özel zamanlarında, MejorCosta Hotel dinginliğin hüküm sürdüğü özel plajı, minimalist mimarisi, konforlu ve ferah odalarıyla en üst düzeyde hizmet kalitesi sunuyor.

MejorCosta Hotel Bodrum’un kendi plajı ve iskelesi olmasının dışında diğer öne çıkan taraflarından biri otelin, merkeze yakın ve ulaşımı kolay olması. Bodrum Havaalanı’na 45 dakika/55 km, Bodrum merkeze 25 dakika/20 km uzaklıktaki otel Yalıkavak’a yalnızca 5 dakika mesafede. Bodrum’da neredeyse bütün odaları 50 metrekare ve deniz manzaralı olan bir butik otel bulmak imkansızken, 50 metrekare büyüklüğündeki 23 deniz manzaralı ve teraslı süit odası, 28 metrekare büyüklüğündeki bahçe manzaralı 8 deluxe odasıyla MejorCosta Hotel Bodrum, kış tatili organizasyonları ve konaklamalı kurumsal organizasyonlar için de ideal.

Otel, sonbahar ve kış sezonunda da geniş iç ve dış mekanıyla düğün ve davetler için eşsiz bir seçenek sunuyor. Küdür Koyu’nun sakin denizinin yanı başında büyüleyici manzaraya sahip geniş bahçesinin yanı sıra kurumsal organizasyonlar için 100 kişilik toplantı odasıyla, MejorCosta Hotel Bodrum, kış sezonunda özel organizasyonlar için de hizmet vermeye devam edecek.

MejorCosta Hotel Bodrum’da avantajlı fiyatların geçerli olacağı 2012 Eylül ve Ekim aylarına özel iki kişilik oda fiyatı kahvaltı dahil yalnızca 150 Euro.

Gün boyu güneşin sizi sarmaladığı bir günün ardından akşam size özel havuzunuzda ya da koyunuzda şarabınızı ya da kahvenizi yudumlarken bütün yılın yorgunluğunu atmak için sizi de MejorCosta Hotel Bodrum’a davet ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir