Güllüoğlu’dan kayısı, portakal, bal ve çikolatayı buluşturan lezzet

Kayısılı Bitter Çikolatalı Special ve Portakallı Kayısılı Special kuru pasta çeşitleriyle çay sofralarına yep yeni tatlar katmaya hazırlanan Güllüoğlu, hoş sohbetleri portakal, kayısı, bal ve çikolata ile tamamlıyor.

Dünyaya baklava yediren Nejat Güllü’nün Güllüoğlu, yeni kuru pasta çeşitleri ile sofralara konuk olmaya hazırlanıyor. Ekim ayının gelmesiyle birlikte artan çay sohbetlerini taçlandıracak yeni kuru pasta çeşitleriyle beş çaylarının aranan lezzeti olacak Nejat Güllü’nün tatlı kurabiyeleri, farklı tatlardan hoşlananların vazgeçilmezi olacak.

Deneyimli Güllüoğlu ustaları tarafından geliştirilen Kayısılı Bitter Çikolatalı Special ve Portakallı Kayısılı Special kuru pasta çeşitleriyle meyve tatlarını sofralara taşıyan Güllüoğlu, portakal ve kayısının muhteşem uyumunu bal ve çikolata ile tamamlıyor.

Kayısılı Bitter Çikolatalı Special çeşidinde Malatya’nın en kaliteli kayısılarını fındık ve doğal bal ile harmanlayan Güllüoğlu, bu lezzeti en kaliteli kakao çekirdeklerinden elde edilen bitter çikolata ile zirveye taşıyor. Portakallı Kayısılı Special ile ise fındık, kayısı, bal ve kış aylarının vazgeçilmez lezzeti portakallı birleştiren Güllüoğlu, special çikolata ile tamamladığı kuru pastasını tatlı severlerin beğenisine sunuyor.

Genel içinde yayınlandı olarak etiketlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir