Bayram’ın tadı Pera Palace Hotel, Jumeirah’ta çıkar

Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamlayan Pera Palace Hotel, Jumeirah konuklarına sanatla iç içe, şık, huzurlu ve damak tadını zenginleştiren bir bayram vaad ediyor. 

Bayram süresince akşamları ana yemeğin 4 course’tan oluştuğu Şefin Tadım Mönüsü, bir kadeh şarap eşliğinde 145 TL’ye sunuluyor. Pera Müzesi’ne giriş bileti de otelin hediyesi. Tarihi bir atmosferde yaşanacak bu özel zamanlara; büyüleyici Haliç manzarası eşlik ediyor.

Pera Palace Hotel, Jumeirah Kurban Bayramı’nda İstanbul’da kalanlar,  bayram ziyaretleri için İstanbul’a  gelenlere yönelik ayrıcalıklı alternatifler sunuyor. Otelde konaklama yapmadan da bayram fırsatlarından yararlanabilecek olan misafirler, Şefin Tadım Menüsü’nde yer alan özel lezzetler arasından seçeceği 4 yemeği, 1 kadeh şarap eşliğinde deneyimleme fırsatı bulacaklar. Agatha Restaurant’taki bu özel bayram yemeğinin sürprizi ise “Pera Müzesi”ne giriş bileti.

Otelin içinde yer alan Patisserie de Pera’da bayram neşenizi sevdiklerinizle paylaşmak için kahve ile makoranların tadını çıkartabilirken, kendinizi şımartmak için Pera SPA’da yer alan, buhar odası, “jet stream” özellikli kapalı yüzme havuzu, sauna, jakuzi ve yüksek teknolojiyle donatılmış fitness centre’da şehrin karmaşasından uzak, farklı bir tecrübe yaşabilirsiniz. Ayrıca dinlendirici bir tatil için yine Pera SPA’daki, klasik Türk hamamı ve zengin masaj alternatifleri yelpazesi de bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir