Bereket Döner’den farklı franchise alternatifleri

Dünyanın en çok bilinen döner markası haline gelen Bereket Döner, yatırımcılar için franchise seçeneklerine yenilerini ekledi. Genç yatırımcılar için yeni iş imkanları geliştiren Bereket Döner, 5 ayrı franchise modeliyle bütçesi küçük, hedefi büyük yeni nesil girişimcilerin de önüne açıyor. Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, genç yatırımcılar için franchise bedeli almadan anahtar teslimi iş yeri kurma modeli geliştirdiklerini söyledi.

Her keseye uygun franchise imkanı 

Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, kurumsal yatırımlara 2017 yılı boyunca büyük önem verdiklerini belirterek, “Bu arada genç yatırımcılara verdiğimiz önem gereği onlar için alternatif yatırım ve müteşebbislik fırsatı sunuyoruz. Yatırımcı ruhunu canlı tutan ve yüksek ticari potansiyel barındıran gençlere; bütçesi küçük, vizyonu büyük anahtar teslim iş imkanı sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz yeni franchise modelleri ile tüm yatırımcı profillerine cazip iş imkanları kurmayı hedefliyoruz” dedi.

11

Paket döner satışlarına özel yatırım

Küçük ölçekli yatırımcılar için geliştirilen yeni yatırım modellerinin özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve Konya gibi büyük şehirlerde ilgi göreceğini söyleyen Emek şu bilgileri verdi; “Zamanla yarışan işletmeler için Bereket Döner Paket ve Bereket Döner Express gibi yeni franchise sistemleri hem çok kazandırıyor, hem de hızlı servis ağıyla tercih nedeni oluyor. Bereket Döner olarak yatırımcı adaylarımıza beş farklı konsept seçeneği sunmaktayız. Bunlar; Bereket Döner Durak, Bereket Döner Paket, Bereket Döner Express, Bereket Döner ve Bereket Döner Since 1988’dir. Konseptine göre franchise bedeli hiç almadığımız modellerimiz olduğu gibi 45 bin TL, 75 bin TL gibi değişen bedeller alınan modellerimiz de bulunmaktadır.

Son zamanlarda en çok ilgi gören iki konseptimiz Bereket Döner Durak ve Bereket Döner Express’tir. Franchise bedeli almadığımız Bereket Döner Durak konseptini anahtar teslim olarak sunmaktayız. Bu konseptin bedeli 60 bin TL olup satışa hazır ürünler dahil standart olarak servise hazır halde teslim etmekteyiz. Yoğun ilgi gören diğer konseptimiz Bereket Döner Express ise ortalama 120 bin TL yatırım maliyeti ile yatırımcılarımızın yeni gözdesi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir