Best Western Şile Gardens Hotel’de yeni bir toplantı salonu: Kalpe!

İş dünyasına konforlu ve verimli alanlar ortaya çıkartan Best Western Şile Gardens Hotel toplantı salonlarına bir yenisini daha ekledi. 

Kalpe Salonu teraslı bir salon olma özelliği ile toplantı molalarında nefes almak isteyenler için ideal. Farklı konu ve katılımcı sayısına göre oturma planları da sunan Kalpe salonu maksimum 100 kişiyi ağırlayabilmektedir.

Son teknolojik ekipmanlarla desteklenen Kalpe Salonu, organizasyonları sorunsuz olarak gerçekleştirmek isteyen şirketleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyor.

Artene Restaurant, Hoku’s Brasserie & Bar, D’Light Lobby Lounge ve şık fuaye alanlarıyla Best Western Şile Gardens Hotel, toplantı
molasında hoş vakit geçirmek isteyen misafirlerini de düşünüyor. Zengin yemek menüleriyle, unutulmaz lezzetler sunan Best Western Şile Gardens Hotel’de, toplantı sonrası şık ve eğlenceli kokteyller de düzenlenebiliyor.

Toplantı sonrasında rahatlamak isteyen misafirler, Le Spa Adriana Karembeu Sağlık ve Bakım Merkezinde farklı masaj ritüelleriyle bakım yaptırırken, form ve zindelik kazanmak isteyenler ise kapalı yüzme havuzu veya fitness salonunu tercih edebilir. Toplantı bitiminde eğlenceli bir gün yaşamak isteyen misafirlerini de düşünen Best Western Şile Gardens Hotel; paintball, ATV, binicilik gibi aktiviteler de sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir