Bu mekan 101 değil, yalnızca 100 kişilik!

Kuruçeşme sahil hattında taş bina içerisindeki restorasyon çalışmalarını tamamlayan 100 | HUNDRED; 101 değil, yalnızca 100 kişilik kotasıyla misafir ağırlayacak…


İstanbul’un en özel projelerinden biri olmaya hazırlanan 100, uzun süredir titizlikle yürütülen restorasyon çalışmalarının ardından çok yakında misafirleri için cazibe merkezi haline gelecek. Cumhuriyetimiz’in 100. Yılı’na yakışır şekilde olması için her detayın düşünüldüğü mekaneşsiz mimarisiyle gastronomi ve eğlence alanındaki iddiasının yanı sıra, alışılagelmişin dışında çok farklı bir deneyim de sunuyor. 100 kişiyle sınırlı misafir kotasıyla konuklarını iyi hissettirmeye odaklanan 100, ihtişam dolu ambiyansında ve terasındaki eşsiz Boğaz manzarasıyla iyi yemek ve iyi müziği bir araya getiriyor.

Misafirlerinin özel olduğunu en ince ayrıntısına kadar hissettirecek olan 100, üst katta bulunan restoranı ile haftanın her günü imza yemekleri ve kokteylleriyle şehrin müdavim noktası olmaya şimdiden aday. Özel günlerin, kutlamaların, doğum günlerinin veya kendine özel bir deneyim yaşatmak isteyen herkesin en mutlu anlarına eşlik etmeye hazır olan mekanda, restoran kısmında en mutlu anlar fotoğraf & videolar ile ölümsüzleştirebilecek.  

Dansın ritmine kapılıp eğlenceyi doruklarda yaşamak isteyenler için yepyeni bir alternatif olan 100 | HUNDRED, Cumhuriyetimiz’in 100. Yılı içerisinde yer alan Kasım 2023 ayının son haftasında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Rezervasyon ve fotoğraf çekmek yasak! 

Alt katında bulunan, gece yarısı itibariyle tıpkı içinde bulunduğu bina gibi mistik bir tecrübeye aralanacak olan ve yalnızca seçili kişilerin girebileceği, dışarıdan rezervasyonun alınmayacağı, fotoğraf ve video çekmenin yasak olduğu eğlenceyi doruklarına kadar hissettirecek bir gece kulübüne de kapılarını aralıyor.

#hundred100 #kuruçeşme #istanbulboğazı #yenimekan #cumhuriyetinyüzüncüyılı #yenirestoran

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir