Caddebostan’a yepyeni bir mekan geliyor: Artois Cadde

Tanıdık sağlıklı lezzetleri sıradışı yorumlarla sunmaya hazırlanan Artois Cadde, ekim ayı sonunda Caddebostan Kültür Merkezi’nin yanında hizmete girecek.

Kadıköy’ün en gözde semtlerinden Caddebostan’a zengin menüsü, eşsiz tatları ve enerji dolu atmosferiyle yepyeni bir mekan geliyor: ‘’Artois Cadde’’. Menüsünde alanında uzman şeflerin hazırladığı seçkin örnekleri buluşturan mekan, dünya mutfağına tutkusu ve özgünlüğü ile yön vermiş Hazer Amani Şef’in keyifli sunumları ve farklı lezzetleri ile misafirlerini benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

Caddebostan Kültür Merkezi yanında 

Kadıköy Bağdat Caddesi Haldun Taner Sokak’ta kapılarını açan ve sanat dünyasına damga vuran etkinlikleri ile Anadolu Yakası’nın en önemli kültür merkezlerinden biri olan Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) yanında yer alan mekan; modern, zarif ve şık bir ambiyansın etkileyici şehir dokusuyla bir araya geldiği çok özel bir restoran.

Sağlıklı lezzetlere sıradışı yorumlar 

İsmini Fransa’da tarihi bir bölgeden alan Artois’in yaratıcısı, aynı zamanda teknoloji sektörüne uzun yıllar hizmet etmiş başarılı bir kadın girişimci Şeyma Yıldız. Tanıdık sağlıklı lezzetleri sıradışı yorumlarla sunan mekan, dünya mutfağından seçilen özel tatları ve şık dekorasyonu ile çalışma ve toplantılar için de sakin ve nezih bir ortam sunuyor.

#artoiscadde #hazeramani #yenimekan #yenirestoran #şeymayıldız #istanbul #caddebostan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir