CVK Park Bosphorus, sürpriz yenilikleriyle “yaza merhaba” dedi

Şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda büyüleyici Boğaz manzarası ve iddialı gastronomi deneyimiyle farkını ortaya koyan Izaka Terrace, gerçekleştirdiği “Yaza Merhaba” partisinde iş ve sanat camiasından ünlü isimleri ağırladı.

İstanbul’un kalbi Gümüşsuyu’nda, CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Terrace yaza merhaba davetinin kokteyli otelin yenilenen Lobby Lounge & Bar alanında gerçekleştirildi. 30 Mayıs Perşembe akşamı, CVK Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serap Çevik’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete Pervin Ersoy, Saadetin Saran, Cenk Torun, Yavuz Ketenci gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

İlk ikramlar, şehrin en yeni Japon mutfağından

Yeni açılan Japon Restoranı Kumiko Sushi & More ikramlarıyla gerçekleşen kokteyl sonrası, misafirler muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde Izaka Terrace Executive Şefi Serhat Eliçora‘nın hazırladığı lezzetli menü ile unutulmaz bir gece yaşadı. Kendine özgü enerjisi ve sahne performansıyla son dönemlerin sevilen ismi Seda Mete‘nin hareketli ritimleriyle gece boyunca misafirler, yaz mevsimine eğlence dolu bi saatler geçirdi.

Sürpriz yenilikleriyle heyecanlandırdı

Yenilenen lobisi ile misafirlerine eşsiz bir deneyim vadeden CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Lobby Lounge & Bar alanında keyifle vakit geçirebilir, Ressam İsmail Acar’ın “Bir İstanbul Masalı” adlı yağlı boya tablosu ile kentin tarihine bir yolculuğa çıkabilir, Japon mutfağının inceliklerini Kumiko sanatının zarafeti ile yansıtan Kumiko Sushi & More’un lezzetlerini tadabilir, modaya uygun dekorasyon ve kişisel ürünleriyle fark oluşturan konsept store Casa Miraggio’yu keşfedebilirsiniz.

#CVKParkBosphorusHotel #IzakaTerrace #yazamerhaba #turizm #davet #muratarslan #kumikosushimore #ressamismailacar #japonmutfağı #şefserfateliçora #casamiraggio #biristanbulmasalı #CVKParkBosphorusHotelİstanbulLobbyLoungeBar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir