Damak tadına düşkünlere Back-Up’tan özel hizmet

Mutfakta hünerlerini sergilemek ve tadı damakta kalacak lezzetler ortaya çıkarmak isteyenler için Back-Up yeni bir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Yemek eğitmenliği, yemek stilistliği yapan ve VIP Catering hizmeti veren ünlü Şef Ceyda Baza ile işbirliği yapan Back-Up, yemek kültürü hakkında Back-Up üyelerinin ufkunu açacak. Haftada dört gün Back-Up üyelerine bir telefon kadar yakın olacak Baza, yemek yapmanın püf noktalarından Osmanlı mutfak kültürüne, doğru malzeme kullanımından, vejetaryen yemek tariflerine kadar birçok konuda bilgilerini paylaşacak.

Bir telefonla hayatı kolaylaştıran çözümlerin adresi Back-Up, Lezzet Danışmanlığı hizmeti ile yemek yapmayı bir sanata dönüştürmenin yöntemlerini üyeleriyle paylaşıyor.

Yemek eğitmenliği, yemek stilistliği yapan ve VIP Catering hizmeti veren ünlü Şef Ceyda Baza ile işbirliği yapan Back-Up, haftanın dört günü üyelerine Lezzet Danışmanlığı hizmeti verecek. Back-Up üyeleri her hafta Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 10.00–14.00 arasında Şef Ceyda Baza’ya telefonla ulaşabilecek ve sorularını sorabilecek. Konuklarına hayranlık veren yemekler yapmak, yeni lezzetler keşfetmek, daha hızlı ve pratik yemek yapmanın sırlarını öğrenmek, özgün tatlar ortaya çıkarmak isteyenler için farklı malzemeleri kullanmak ve davetler için özel menüler hazırlamak isteyenler, Ceyda Baza’dan danışmanlık hizmeti alabilecek.

Şef Ceyda Baza tapas yapımından şerbet tariflerine, Osmanlı mutfağından içki mezelerine, diyet menülerden evde dondurma yapımına kadar birçok farklı başlıkta Back-Up üyelerinin sorularını yanıtlayacak. Ayrıca yemek yapmaya yeni başlayanlar için pratik mutfak sırlarını da paylaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir