Days Hotel by Wyndham Dubai Deira açılışını duyurdu

Wyndham Hotels & Resorts, uluslararası varlığını yeni inşa edilen 131 odalı Days Hotel by Wyndham Dubai Deira’nın açılışıyla daha da büyütüyor. Days Hotel by Wyndham Dubai Deira, ekonomi sınıfının tanınmış markası altında BAE’de açılan ilk otel olma özelliğine sahip.

Dubai’nin gözde ziyaret noktalarına yakın bir konumda yer alan Days Hotel by Wyndham Dubai Deira’nın, Dubai Metrosu ile doğrudan bağlantısı da bulunuyor. Yakın zamanda Deira Zenginleştirme Projesi’nin birer parçası olarak Super 8 by Wyndham Dubai Deira ve Wyndham Dubai Deira’nın açılışlarını yapan Wyndham, bölgedeki hızlı büyümesini Days Hotel by Wyndham Dubai Deira ile sürdürüyor.

Açılışla Wyndham’ın BAE’deki marka sayısı 8’e ulaştı

Ekonomi sınıfında dünyanın en büyük ve en çok tanınan markalarından olan Days Inn by Wyndham’ın global portföyünde bin 600 otel bulunuyor. Marka, Haziran 2021’de Türkiye pazarına da giriş yapmıştı ve Days Hotel by Wyndham Dubai Deira’nın açılışı ile Wyndham’ın BAE’deki marka sayısı sekize ulaşmış oldu. Wyndham, yakın zamanda La Quinta by Wyndham markasını da Bur Dubai’ye getirmişti.Wyndham Hotels & Resorts Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörü Michel Augier, “Dubai, dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin en çok talep gösterdiği ve çeşitli konaklama seçenekleri aradığı bir yer. Bu da Dubai’yi Days Inn by Wyndham markamız için ideal bir şekilde konumlandırıyor. Days Hotel by Wyndham Dubai Deira’nın açılışı, Deira Zenginleştirme Projesi gibi harika bir projenin içinde yer alan ve yakın zamanda açılan Wyndham Dubai Deira ve Super 8 by Wyndham Dubai Deira otellerimizle, bunun yanı sıra Ortadoğu ve Afrika’da 60’tan fazla otelin bulunduğu portföyümüzle mükemmel bir bütünlük oluşturuyor. Gelişen ve heyecan verici bir şehir olan Dubai gibi, ziyaretçilerin gitmek istedikleri yerlerdeki marka ve hizmet çeşitliliğimizi genişletmeye devam etmeyi heyecanla bekliyoruz” dedi.

Ithra Dubai CEO’su Issam Galadari, “Deira Zenginleştirme Projemize daha da çok konaklama seçeneği katmak için Wyndham Hotels & Resorts ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Days Hotel by Wyndham Dubai Deira, projenin gelişimi ve Dubai’de konaklama ve turizmin heyecan verici bir şekilde büyümesi açısından yeni bir kilometre taşı teşkil ediyor” dedi.Karma kullanımlı proje niteliği taşıyor

Bir Ithra Dubai projesi olan Deira Zenginleştirme Projesi, tamamı Dubai Yatırım Şirketi’ne ait olan bir bağlı kuruluş ve Deira bölgesinin batısında, Dubai Koyu’nda deniz kenarında yer alan, karma kullanımlı bir proje niteliği taşıyor. Deira’nın kentsel dokusunu denize doğru yaymayı hedefleyen projenin, dünyanın en büyük kıyı alanlarından ve insan yapımı projelerinden biri olması bekleniyor.

Dubai’de açılan yeni otel, şehrin canlı iş merkezlerinden birinde yer alıyor ve Dubai Koyu, The Dubai Mall, Dubai Frame, Deira Gold Souk ve Jumeriah Camii gibi ziyaret noktalarının yanı sıra Dubai Dünya Ticaret Merkezi ve şehrin finans merkezine de kolay erişim olanağı sağlıyor. Days Hotel by Wyndham Dubai Deira’nın toplam 131 odası, dört ayrı etkinlik ve toplantı alanı ve modern bir fitness merkezi, iki restoran ve oda servisi gibi çok çeşitli imkanları bulunuyor. Bu yeni otel, Wyndham’ın BAE’deki, 11’i Dubai’de olmak üzere 19 otelin bulunduğu portföyüne ekleniyor. Wyndham’ın Ortadoğu ve dünya genelindeki otelleri, 50 binden fazla otel, tatil köyü ve tatil kiralama tesisinin dahil olduğu, dünyanın en cömert otel ödül programı Wyndham Rewards kapsamında yer alıyor.

#WyndhamHotelsResorts #DaysHotelbyWyndhamDubaiDeira #WyndhamBAE #WyndhamRewards #IthraDubai #DeiraZenginleştirmeProjesi #Dubaiotel #yeniotel #yeniyatırımlar #turizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir