Mövenpick Hotels&Resorts Yeni Web Sitesini Yarışmayla Kutluyor

‘68 Keyifli Gün’ yarışmasıyla Mövenpick Hotels&Resorts’un web sitesinin yepyeni tasarımı kutlanıyor.
Mövenpick Hotels&Resorts Yeni Web Sitesini Yarışmayla Kutluyor Hi-Tech Kasım’12 55 Mövenpick Hotels&Resorts yeniden dizayn edilen web sitesinin açılışını kutlamak üzere şirketin 76 otelinden birinde 2 gecelik unutulmaz bir tatil hediye ediyor. www.moevenpickhotels. com’un yepyeni görünümü, yerel içgörü, kullanım kolaylığı ve sosyal medyayı yeni web sitesinin kalbine koyarak ziyaretçilerine otel bilgilerine hızlı ve kolay ulaşma imkanı veriyor.

Teknolojik Altyapı

Mövenpick Hotels&Resorts otelleri arasından seçim yapmak şimdi her zamankinden daha kolay. Ana sayfalar, tam ekran resimlerle ve kolay anlaşılır otel özellikleriyle donatıldı. Destinasyon rehberleri genişletildi ve spor aktivitelerinden yerel alışveriş imkanlarına, restoran ve konaklama deneyimlerine kadar ayrıntılı bilgiler içeren mikro-siteler oluşturuldu. Sitenin sosyal medya entegrasyonu aynı zamanda bir blog,Youtube oynatıcısı ve medya haber odası ile misafirlerine farklı kanallar üzerinden iletişim kurabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca misafir yorumları bölümüne, Tripadvisor ve diğer seyahat rezervasyonu sitelerinden gelen puanlandırmaların detaylı bir analizini sağlayan Trustyou.com’dan bilgi akışının gerçekleştiği bir kısım da entegre edildi.
Gelişim Sürecinin Ürünü
Yeni web sitesi, Almanca, İngilizce, Arapça, Rusça, sadeleştirilmiş Çince, Fransızca ve ayrıca bazı otellerde Korece, Türkçe ve Flemenkçe dillerinde mevcut bulunuyor. Mövenpick Hotels&Resorts rezervasyon motoru, 9 dilde hizmet vermenin yanı sıra, en iyi fiyatların bulunabilmesi için kategoriler arasında karşılaştırma yapma imkanı da sunuyor. Ayrıca restoran bulma kısmı, şirketin mükemmel lezzet ilkesine bağlı olarak, mutfak türlerinden her otelin restoranlarına kadar detaylı bilgi sağlıyor. Mövenpick Hotels&Resorts’un yeni web sitesi, üzerinde uzun
zaman harcanmış, yıllar süren bir gelişim sürecinin ürünü. 2012 boyunca otel şirketi, web sitesinin dönüşüm oranını % 5 yükseltti ve bu sayının gelecek 3 sene içinde % 20 daha artması hedefleniyor. Bu yeniliklerin bir parçası olarak, Mövenpick Hotels&Resorts ayrıca, Amsterdam, Hamburg, Phuket, Tunus, Berlin ve Nil gibi destinasyonlardan öngörü, tavsiye ve yorum almak amacıyla, en popüler blogger’ların bazılarıyla #StayMovenpick
hashtag’i üzerinden bağlantı kurdu.

68 Lokasyon, 136 Gece ve Sayısız İzlenim

www.moevenpick-hotels.com’un yepyeni tasarımını kutlamak amacıyla, İsviçre kökenli üst düzey ağırlama zinciri, web sitesini ziyaret eden 68 misafirine, 2 gece 2 kişi bir Mövenpick otelinin en güzel odasında konaklama şansı sunan bir yarışma düzenliyor. Kazananlar, her otelin en üst kategori süitinde konaklama, ücretsiz havalimanı transferleri, Genel Müdürle birlikte otel turu, Başaşçı tarafından özel olarak hazırlanmış bir akşam yemeği ve çok daha fazlasının dahil olduğu paketin keyfini çıkaracak. Mövenpick Hotels&Resorts, yeni web sitesi üzerinden rezervasyon yapan ve kayıt yaptıran katılımcılar arasından çekiliş yaparak, zincirin yarışmaya katılan dünya çapındaki otel ve tatil köylerinden birinde muhteşem bir tatil kazanacak 68 talihliyi belirleyecek. Site ziyaretçileri 25 Ekim – 25 Kasım 2012 tarihleri arasında www.moevenpick-hotels.com/en/days-of-delight adresinden yarışmaya katılabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir