Dedeman Cappadocia için imzalar atıldı

Franchise sistemine yeni bir halka daha ekleyen Dedeman, ULR Şirketler Topluluğu iştiraki olan Uluar Havacılık Turizm Otelcilik arasında Dedeman Cappadocia için masaya oturdu. 2023 sonbaharında açılması planlanan otel, toplam 164 odasıyla hizmet verecek.

24 Ekim 2022 tarihinde Dedeman Bostancı’da gerçekleştirilen tören ile Türkiye’ye ve Türk turizmine büyük katkıları olan Dedeman Turizm Yönetimi ve bölgeye yaptığı yatırımlarla dikkat çeken ULR Şirketler Topluluğu iştiraki olan Uluar Havacılık Turizm Otelcilik arasında Dedeman Cappadocia için imzalar atıldı. Bu iş birliği ile Dedeman, bölge turizmine ve halkına katkı sağlamaya kaldığı yerden devam edecek.

İmza törenine Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özmestçi, Uluar Havacılık Turizm Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Habil Uluer, Uluar Şirket Ortağı Ömer Arslan’ın yanı sıra Abdullah Uluer, Nurullah Uluer, Yusuf Arslan ve Dedeman Turizm Grubu yöneticileri katıldı.

Dedeman, yeni oteli ile başarıyla yürüttüğü franchise sistemine yeni bir halka daha eklemiş oldu. Geçtiğimiz yılın sonlarında, “Bugüne dek management sistemi ile büyüyen markamız için şimdi yeni bir dönem başlıyor.” açıklamasını yapmış olan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, “Adıyaman, Denizli, Kartepe ve Adana’dan sonra Kapadokya ile franchise alanındaki vizyonumuzu sürdürüyoruz.” dedi.Peribacaları, Ihlara Vadisi, Kızılırmak ve dahası

Peribacaları, Ihlara Vadisi, sepetli balonlar, Kızılırmak’ı ve kendine has mistik dokusu ile Kapadokya; yerli ve yabancı turistlerin mutlaka görmek istediği yerler arasında. Dedeman Cappadocia da bu popüler lokasyonların çok yakınında hizmet verecek.

Avantajlı konum politikası

Dedeman hizmet kalitesinin hayat vereceği Dedeman Cappadocia, avantajlı konumu ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tarihî Uçhisar kasabasına 8 km, eski bir çanak – çömlek üretim merkezi olan Avanos’a 13 km, karakteristik taş evleriyle ünlü Ürgüp’e 20 km, Nevşehir Kalesi’ne 2 km, Nevşehir Havaalanı’na ise 30 km uzaklıkta hizmet verecek.

2023’ün sonbahar aylarında misafirlerini ağırlamaya başlaması planlanan Dedeman Cappadocia, bölgenin tarihi ve turistik dokusuna uygun olarak tasarlandı. Dış mimarisinde Nevşehir ile özdeşleşen “Limra taşı”nın kullanıldığı otel, 137 standart oda, 27 suit oda ve 1 kral dairesi olmak üzere toplam 164 odasıyla hizmet verecek. Dedeman Cappadocia’da ayrıca SPA, büyük ve orta ölçekli toplantı salonları, alakart restoran ve lobi kafe de bulunacak.

2024’e kadar 50 otel hedefi

İmza töreninde Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, yeni girişimleri için oldukça heyecanlı olduklarını belirterek şunları söyledi: “Ülkemizin tarihi zenginlikleri, âdeta işlenmeyi bekleyen birer mücevher gibi… Bizler Dedeman Ailesi olarak 55 yılı aşan tecrübemiz ve yeni otelimizle; hayranı olduğumuz Kapadokya Bölgesi’nin kalbine hem özgün bir iz bırakmak hem de misafirlerimize farkımızı hissettirmek istiyoruz. Bugün burada Uluar Havacılık Turizm Otelcilik ile attığımız imza, kendilerinin bölgenin deneyimli turizmcileri arasında yer alması açısından da önemli. Şehir otelciliğine odaklı bir marka olarak 56 yılda edindiğimiz tecrübe ile 81 ilde bulunmayı, başta Balkanlar, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika olmak üzere farklı kıtalarda filizlenip büyümeyi hedefliyoruz. 2024 yılına kadar yeni markalarımız ile 50 otele ulaşmayı planlıyoruz. Bu hedeflerimizle, Dedeman farkını hissettirmekten ve değişmeyen hizmet kalitemizle her geçen gün büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Uluar Havacılık Turizm Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Habil Uluer ise, bu projeye Dedeman gibi sektörde öncü bir marka ile başladıkları için memnun olduklarını söyleyerek, Nevşehir’e yakışan ve kentin ruhuyla özdeşleşmiş bir tesisi hayata geçirmeye hazırlandıklarını ifade etti.

#dedemancapadocia £dedemanhotels #banudedeman #kapadokya #otel #turizm #yeniyatırımlar #uluarhavacılıkturizmotelcilik #habiluluer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir