Domatesin Pembesi de Seyyar File’de

Domatesin pembesi de mi olur? demeyin. Ege köylerinin taze sebze ve meyvelerini sofralarınıza taşıyan Seyyarfile.com, genelde yetiştirenlerin kendilerinin tükettiği, pazar tezgahlarında ve marketlerde zor bulunan bir domates çeşidini filesine ekledi.

Adına dernek kurulan, harika lezzetli tozpembe domatesler, en taze ve doğal haliyle Ege köylerinden toplanıp Seyyarfile.com ile artık kapınıza kadar geliyor. “Daha önce domates yememişim” diyebileceğiniz bu özel lezzeti tatmak için www.seyyarfile.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Üstelik, Türkiye’nin her yerine sipariş gönderebilen siteden, kredi kartı ya da havale yoluyla alışveriş yapılabiliyor.

Sebzeleri, meyveleri ve yöresel köy ürünlerini en doğal halleriyle mevsiminde tüketmek isteyenlerin internetteki yeni adresi Seyyarfile.com, filesine farklı bir ürün daha ekledi. Toz pembe rengi, kokusu, incecik kabuğu ve şeker gibi lezzetiyle tutkunu olacağınız bu özel domates çeşidini, mevsimi boyunca Seyyarfile.com’dan temin edebilirsiniz.

Pembe domates, ince kabuğu ve sulu yapısı nedeniyle pazar tezgahlarına ve market raflarına gidemeyecek kadar narin bir ürün. O yüzden yetiştiriciler bu domates türünü genelde kendilerine saklıyor. Bu özel ürün Seyyar File tarafından Türkiye’nin her yerine ulaştırılıyor. Ege köylerindeki üreticilerden ürünleri kendisi seçen Seyyarfile.com, sipariş aldığı anda pembe domatesi gidip toprağından söküyor, özel olarak paketliyor ve aynı gün kargoya teslim ediyor.

Adına dernek kurulan tozpembe renkteki bu özel domateslerden sipariş vermek için “Şehirdeki evinizin köydeki bahçesi” www.seyyarfile.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir