Yeniden Doğuşa Sense Renaissance ile Hazırlanın

Sağlık ve güzelliğin kalıcı adresi Sense Renaissance, kişisel gelişiminizi tamamlayan, Tuz Terapisi, Okyanus Terapisi, Infrared Sauna ve Doğal Detoks ile bedeninize yaşam gücü veriyor…

Sense Renaissance, spa ve güzellik merkezlerinden farklı, kişisel gelişimi destekleyen terapileri ile Türkiye’nin ilk ve tek Tuz Terapi Merkezi olarak hizmet veriyor. Tuz Mağarası, Infrared Tuz Sauna, Himalaya Tuzu kullanılarak yapılan Ayak Detoks seansları ve yer çekimini büyük bir oranda ortadan kaldıran Floatation Theraphy seansları ile yenilikçi bir yaklaşım sunan Sense Renaissance, hücre zarından kolaylıkla nüfuz eden, gerçek ve doğal Himalaya Kristal Tuzunu kullanıyor. Vücudun mineral eksikliğini tamamlamaya yardımcı olan Himalaya Kristal Tuzu, sofra tuzundan farklı ve yararlı bir maden.

Tuz Mağarası, solunum yolu problemleri, alerjiler, cilt sorunları ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi açısından çok etkili ve doğal bir uygulama. Sadece deniz kenarı, dağlık ve kırsal bölgeler gibi oksijenin bol olduğu alanlarda bulunan negatif iyonları almayı sağlayan Tuz Mağarası, günlük hayatta kullanılan elektronik aletlerden alınan pozitif iyonlardan da arınmayı sağlıyor. Özellikle astım hastalarında önemli oranlarda gerilemeyi destekleyen Tuz Mağarası terapileri, astım hastası yetişkinler için 40’ar dakikadan 8-12 seans, astım hastası çocuklar için ise 20’şer dakikadan 8-12 seans olarak öneriliyor. Tuz Mağarasından sonra tamamlayıcı terapi olarak tercih edebileceğiniz Infrared Sauna, klasik saunalar gibi havayı ısıtmıyor. Kızılötesi ışınlarla çalışan saunada, ısı tuz ile birleşiyor ve derinin altına işliyor. Kilo vermeyi ve kasların rahatlamasını destekleyen Infrared Sauna, sağlıklı yaşamı alışkanlık edinenlerin tercihi.

Sense Renaissance Ayak Detoksu Terapisi, vücut toksinlerinizi, ayak refleksoloji bölgelerinden atarak arınmanızı sağlıyor. Detoks seansının ardından uzman terapistlerin uyguladığı refleksoloji masajını da mutlaka denemelisiniz. Bu hizmetleri bireysel olarak ya da çift kişilik seanslarla almanız mümkün.

Tuz terapilerinden bir diğeri olan Okyanus Terapisi’nde (Floatation Theraphy) ise, Epsom Tuzu kullanılıyor. Kan dolaşımını hızlandıran, zihni dinginleştiren Floatation yönteminde, yer çekimi büyük bir oranda kayboluyor ve vücudun tüm enerjisini kendisi için kullanabildiği sihirli dakikalar başlıyor. Temassızlık hissi ile kişinin kendi kendine kalmasını sağlayan Floatation Theraphy, ruhsal dengeyi sağlıyor ve algıları güçlendiriyor. Ruhsal travma yaşamış kişiler için de tavsiye edilen terapinin fiziksel boyutu da oldukça kuvvetli. Floatation Havuzları, atletik performansı arttırmak, fiziksel zorlanmaları hafifletmek ve zihinsel odaklanmayı sağlamak için tüm dünyada yaygın olarak kullanılıyor. Cilt hastalıkları, sakatlıklar, kemik, kas ve eklem ağrılarının giderilmesinde de destek olan Floatation Theraphy, başlangıçta en az 3 seans öneriliyor.

Sağlık ve güzelliğin doğal sırrı Sense Renaissance ile yaşam kalitenizi arttıran kişisel terapilerle yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Genel içinde yayınlandı olarak etiketlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir