Doruk Un, PanPan markasıyla HoReCa pazarına giriyor

Türkiye’nin en büyük un üreticisi ve ihracatçılarından Doruk Un, PanPan markası ile HoReCa pazarında Türkiye’nin öncü ve lider markası olmayı hedefliyor.


Doruk Un’un yeni markası, yenilikçi ürün lansmanları ve pazarlama yatırımları ile 5 yıl içinde Türkiye’nin en büyük 3 paketli un markasından biri ve kadınların mutfaktaki en iyi çözüm ortağı olmayı amaçlıyor. Zengin buğday karışımları ve özel harmanlama reçeteleriyle hazırlanan paketler 1 kg, 2 kg ve 5 kg’lık ambalajlarıyla mutfaklarda 25 ve 50 kg’lık paketlerle de profesyonel işletmelerde yerini alıyor.

İhtiyaca ve kullanım amacına özel un çeşitleri

‘Her lezzetin unu farklıdır’ sloganı ile ulusal-yerel marketler ve online satış kanallarında hızla yer almaya başlayan PanPan Un, tüketicilerin ihtiyacına ve kullanım amacına uygun olarak, farklı buğdaylardan üretilen özel un çeşitleri ile uzmanlığını ortaya koyuyor. Geçmişten gelen tüketim alışkanlıklarını değiştirmeye odaklanarak ‘her lezzetin unu ayrıdır’ yaklaşımından yola çıkan ve kullanım amacına uygun un çeşitleri geliştiren marka, her bir kategoride lezzetleri ile fark ortaya koyuyor.

#dorukun #panpanun #herlezztinunuayrıdır #un #horeca #evdışıtüketim #edt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir