Dünyanın En Fantastik Ülkesi Disneyland

Hayallerdeki ülkeye gidiyoruz. Gençler, yaşlılar, büyükler ve en çok küçükler için dünyadaki en mutlu yer burası. Aile albümünüze en renkli fotoğrafları ekleyeceğiniz, masallar dünyasını gerçekten yaşayacağınız bu büyülü, fantastik deneyimin tam zamanı. Nasıl mı? Tabii ki VIP Turizm Disney Turları ile…

Disney’in büyülü parklarına adım attığınız anda masallar sizi çevreler, sizi en sevdiğiniz Disney filmlerine alır götürür. Kahramanlar elinizden tutar, kendi masallarını anlatır. Çocuklarınız coşkuyla bu mutluluğu yaşarken siz de çocukluğunuza dönmenin heyecanını yaşarsınız.

 

Burada herkese bir eğlence var! 

Disneyland biribirinden farklı konuda tasarlanmış bir çok tema parkını içinde bulunduruyor. Alışverişin kalbinin attığı Main Street, Walk Disney’in doğduğu kasabadan ilham alarak tasarladığı Disneyland’in en büyük caddesi. Burada masal kahramanlarının maskotlarını ve bir çok oyuncağını bulabilirsiniz. Fantasyland’de ise kraliyet ailesinin bahtsız ama güzeller güzeli kızları Uyuyan Güzel ve Pamuk Prenses’le tanışabilirsiniz. Tommorrowland’de Rocket to The Moon, Space Mountain roller coaster’ı, Star Tours ve Buzz Lightyear Astro Blasters ile yarının dünyasına seyahat edip; torpik ada Adventurland’de Tarzan’ın evine misafir olabilir, Karayip Korsanları ile gezinti yapabilrisiniz. Frontierland’de ise 19 yy eski Amerikan hayatını, kovboyları, piyanistleri ziyaret edip ve altın arayanların zamanına kısa bir yolculuk yapıp maceraya doyabilirsiniz.

Parti Zamanı!..

Minikler, gençler, ruhu genç olanlar… Korku tünelleri, muhteşem eğlence oyunları, araba yarışları, enfes yemekler, stüdyo turları, film gösterileri, uçan halı, animasyonlar, havai fişek gösterileri, bol adrenalin ile şölen niteliğindeki bu muhteşem rüya aleminde tüm masal kahramanları ile bir araya gelerek ömür boyu unutulmayacak bir deneyim için acele edin. 20-23 Nisan 2012 tarihleri arasında VIP Turizm’in düzenlediği Disneyland Paris Turu ile tekrar çocuk olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir