EDAD Kongresi’nin Ev Sahibi Grand Cevahir Hotel

Grand Cevahir Hotel Uluslararası EDAD Kongresi’ne ev sahipliği yapıyor.

Sektöründe ‘ilk’lere imza atarak kongre otelciliğini ‘5 yıldız’la buluşturan Grand Cevahir Hotel; her yıl olduğu gibi bu yıl da kongre sezonunu oldukça yoğun geçiriyor. Otel; ulusal ve uluslararası pek çok kongreye ev sahipliği yapıyor.
Bu Kez Diş Hekimleri Buluşacak Dünya çapında önde gelen diş hekimlerinin ve sektörde yer alan firmaların katılımıyla gerçekleşecek olan 16. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi (EDAD) 15 – 18 Kasım tarihleri arasında, kongre otelciliğinde öncü olan Grand Cevahir Hotel’de düzenleniyor.

2007 yılında diş hekimliğinin önemini duyurmak amacıyla kurulmuş olan EDAD, 2012 yılında artan üye sayısıyla gün geçtikçe uluslar arası platformda gelişmekte olan faaliyetlerini sunmak için, son teknolojinin kullanıldığı toplantı salonlarına sahip Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı kongre merkezi Grand Cevahir Hotel’ de katılımcılarıyla buluşuyor. Beş Yıldızlı Kongre Oteli 2000 yılında açılan Grand Cevahir Hotel kısa sürede kongre otelciliğindeki iddiasını ortaya koyarak Türkiye’nin 5 yıldız alan ilk kongre oteli oldu. Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi; iş toplantıları, kongreler, ürün tanıtımları, bayii toplantıları ve özel organizasyonlar için 4 bin kişi ve üzerine ev sahipliği yapmak üzere tasarlandı. Türkiye’nin 5 yıldız almış ilk kongre oteli olma özelliğini taşıyan ve bu ayrıcalığı devam ettirmek adına her geçen gün kendini yenileyen Grand Cevahir Hotel, 272 odasıyla müşterilerine hizmet veriyor.

2 bin 500 metrekare kullanım alanı ile Avrupa’nın en büyük balo salonuna sahip olan Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi yıllardır pek çok ulusal ve uluslararası kongreye ev sahipliği yaptı. Aynı anda 13 farklı dilde çeviri (simultane) imkanı sunan sistemler, 1013 koltuk kapasitesi, akustik özellikli Figueras koltuklar, sahnede araç show imkanı, sanatçı kulisleri, dinlenme odaları, oditoryum etrafında 9 adet toplantı salonu, iki adet basın-yayın odası, 2 bin metrekare fuayelerde fuar ve sergi imkanı, kolonlardan standlar için enerji imkanı, kulaklık, infrared, robot ışık, görüntü ve ses sistemleri, elektrik kumandalı sahne perdeleri, bin araçlık kapalı otopark, gibi benzersiz olanaklara sahip olan Grand Cevahir Hotel sunduğu teknik olanaklarla da ön plana çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir