Emirates’ten eğlenceli yol arkadaşları

Emirates’in çocuklar için hazırladığı renkli oyuncak koleksiyonu “Fly With Me Monsters”, Emirates’in dünya çapındaki takipçileri tarafından isimlendirilen dört yeni orijinal karakterin eklenmesiyle daha da genişledi.

Emirates, sadece yetişkin yolcularının değil, çocukların da keyifli bir yolculuk gerçekleştirmesi için, sunduğu yeniliklere devam ediyor. Minik yolcuların eğlenceli bir seyahat geçirmesi için tasarlanan canavar temalı yeni oyuncaklar dünya çapındaki takipçilerin verdiği isimlerle genç globalistaların ruhunu yansıtıyor.

Worzel, Mundy, Grumpel ve Furgus adı verilen yeni canavar oyuncaklar; yumuşak polar battaniyelere sarılı “Battaniye Canavarı” ve emniyet kemerleri için “Emniyet Kemeri Canavarı” olmak üzere iki farklı şekilde tasarlandı.

Her birinin kendine özgü kişilik özellikleri ve hobileri olan karakterler, çocukların hayal güçlerini besliyor.  Yeşil canavar Worzel Emirates’in bir milyonun üzerinde takipçiye ulaşan Facebook topluluğu tarafından, sevimli Mundy ve Grumpel ise Brezilya ve Almanya’daki online grupları tarafından; tek gözlü kırmızı canavar Furgus ise Emirates’in Skywards Skysurfer üyeleri tarafından isimlendirildi.

Beş saatin üzerindeki uzun menzilli tüm Emirates uçuşlarında okul öncesi çocuklara canavar oyuncaklar, diğer çocuklara ise dünyaca ünlü yaşam tarzı markası Quiksilver ile birlikte tasarlanan yolculuk temalı Quiksilver koleksiyonu sunuluyor.

E-kids dergisi, renkli boya kalemleri, Emirates markalı sırt çantaları ve termos çantalar, uyku için göz bandı ve ünlü Dr. Seuss kitapları ise Emirates’in çocuklara sunduğu mevcut eğlenceler arasında yer alıyor.

Emirates, yeni oyuncak koleksiyonu, güncellenen uçak içi eğlence sistemi ice ve çocuklara özel renkli servislerle sunulan özel çocuk menüleriyle ailelere konforlu bir yolculuk yaşatmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir