EMITT Fuarı 27. kez kapılarını açtı

27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bugün kapılarını açtı. Fuar, 9 Şubat’a kadar devam edecek.


Bu yıl 27. kez düzenlenen fuarın kurdele kesim töreninde Emitt Fuar Direktörü Hacer Aydın, ICA Events Bölge Direktörü Kemal Ülgen ve üst düzey protokolden önemli isimler yer aldı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TTYD) iş ortaklığında düzenlenen 27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya başta olmak üzere 300’den fazla satın almacı ve Almanya, Bulgaristan, Brezilya, Mısır, İran, Japonya, Kuzey Kıbrıs, Venezuela gibi birçok ülkeden katılımcı firmayı ağırlıyor.

2024 turizmine ışık tutacak

Dünyanın dört bir yanındaki tatil destinasyonlarının ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarına ilgi duyan binlerce tatil tüketicisini ağırlayacak fuarın dört günlük programı boyunca, sektörün önde gelen isimleriyle bir araya gelme imkânı bulunurken, sektör trendleri paylaşılarak 2024 yılı turizminde beklenen gelişim seyrine de ışık tutulacak.

Sektörü etkileyen en büyük buluşma noktalarından EMITT İş Geliştirme Etkinlikleri bu yıl da Konferans Sahnesi Oturumları ile dikkat çeken konuları sektör liderleri, 70’i aşkın uzman isim ve 30 farklı önder kurum iş birliği ile mercek altına alacak.

#EMİTT #doguakdenizuluslararasıturozmveseyahatfuarı #turizm #fuar #tüyap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir