Bonna, yeni ürünlerini Ambiente’de sergiledi

Premium Porselen markası Bonna, yepyeni ürünleriyle birlikte yeni kategorisi Vitrified’i Ambiente 2024 Fuarı’nda sergiledi. Geleceğin trendlerinin belirlendiği fuarda, Bonna Touch uygulaması ile yapay zekâ desteği kullanarak ziyaretçilerin isteğine uygun koleksiyonlar tasarlayan Bonna standına ilgi büyük oldu.


2014 yılından bugüne Türkiye’nin ilk ve tek HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 6 kıtada 100’den fazla ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık oluşturan Bonna, 26-30 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşen Ambiente 2024 Fuarı’nda yeni kategorilerini ve ürün çeşitlerini sergiledi. Bonna Touch uygulaması ile yapay zekâ desteği kullanılarak ziyaretçilerinin isteklerine uygun koleksiyonlar yaratan Bonna standına ilgi büyük oldu.

Züccaciye, ev eşyaları, aydınlatma ve hediyelik eşya alanında en yeni ürünlerin ve tasarımların sergilendiği fuarın son gününde ise katılımcılar Bonna standında dj eşliğinde gerçekleşen etkinlikte keyifli vakit geçirdi.

#bonna #porselen #premium #horeca #ambientefuarı #restoran #züccaciye #yeniürün #yapayzeka #bonnatouch

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir