Anasayfa » Gündem » Ersin Kalender, Akamoy Hotel Ordu’ya işletme ortağı oldu

Ersin Kalender, Akamoy Hotel Ordu’ya işletme ortağı oldu

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle birçok ulusal ve uluslararası otelde üst düzey yöneticilik yapmış olan Ersin Kalender, bundan böyle Ordu Boztepe’de bulunan Akamoy Hotel’in işletmeciliğini yürütecek.

Turizm-otelcilik sektöründe bugüne kadar edindiği bilgi ve birikimi bundan böyle kendi tesisinde misafirlerine sunacağını belirten Ersin Kalender, “Akamoy Hotel Ordu ile aşina olduğumuz üst düzey hizmet standardını, doğayla iç içe, tamamen deniz ve şehir manzarasına hakim, kocaman ve yemyeşil bir bahçeye sahip, hayvan dostu butik bir konseptte misafirlerimize sunacağız. Otelin yatırımcıları Volkan ve Çiğdem Aydın çok yakın dostlarım. Gerçekten büyük emeklerle harika bir tesis ortaya çıkarıp bugüne kadar verdikleri hizmetle bir marka oluşturmayı başarmışlar. Şimdi bu bayrağı hep beraber daha yukarıya taşıyacağız.” dedi.

“Ordu’da yarım kalan bir hikayemiz vardı”

Daha önce Ordu’da 2 yıl kadar görev yapıp, turizm anlamında birçok yeniliğe ön ayak olan Kalender, “Ordu’da yarım kalan bir hikayemiz vardı. Gördüm ki bıraktığımız gibi duruyor. Bu hikayeyi tamamlamaya geliyoruz.” dedi. Şehre dönüş kararının sektör temsilcilerinde, kurumlardaki paydaşlarında ve Ordulu dostlarında büyük bir heyecan yarattığını sözlerine ekleyen Kalender,” Bu destek yeni bir başlangıç için çok önemliydi. Bundan sonraki süreçte hep birlikte şehri turizm anlamında hak ettiği yerlere ulaştıracağımıza inanıyorum. Tüm dostlarımızı Ordu Boztepe’de bulunan otelimize bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

#AkamoyHotelOrdu #ErsinKalender #orduhotel #orduturizmi #ordu #turizm #konaklama #seyahat

İnceleyin

THY uçuşlu hangi yolcular PCR testinden muaf?

Türkiye’ye gelecek tüm yolculardan PCR testi talep eden Türk Hava Yolları’nın transit yolcuları muaf tuttuğu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz