Espressolab’dan 200. mağaza

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri Espressolab, 2024 yılına 11 ülkede 200 mağaza ile girdi. 200. mağazasını, İstanbul Koşuyolu’nda açan Espressolab, global bir marka olma yolunda hızla ilerlerken üretim süreçlerinde en ileri kavurma tekniklerini kullanarak kahveseverlere çok özel bir deneyim yaşatıyor.


Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Espressolab, 200. mağazasını İstanbul Koşuyolu’nda açtı. İstanbul’da Merter’den Sarıyer ve Caddebostan’a kadar 102 noktada mağazası  bulunan Espressolab, Ankara, Konya, Sivas dahil olmak üzere Türkiye’nin 31 ilindeki mağazalarında her gün yaklaşık 150 bin kahve severi ağırlıyor ve 11 farklı ülkede de kahveseverlere sıra dışı bir deneyim yaşatıyor.

Nitelikli kahve akımının Türkiye’deki en başarılı temsilcilerinden

Kahve çekirdeklerini dünyanın en iyi kahve üretim bölgelerinden, doğrudan çiftliklerden temin eden, çiftliklerden en iyi çekirdekleri seçen Espressolab, kahvelerini kendi kavurma merkezinde taze bir şekilde kavuruyor. Espressolab, en ileri kavurma tekniklerinin kullanıldığı üretim süreçleri ile en kaliteli ürünü sunarken mimari konsepti, dijital yatırımları, kampanya ve etkinlikleriyle de müdavim sayısını her geçen gün artırıyor.

Ersin Kefeli: “İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahveseverle paylaşmaktan mutluyuz”

Espressolab Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ersin Kefeli, 200. mağazanın açılışını şu sözlerle değerlendirdi: “Espressolab olarak kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunmak için çalışıyoruz. 200. mağazamızı açarak, bu hedefimize bir adım daha yaklaştığımız için mutluyuz. İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahveseverle paylaşmak için çalışmaya devam edeceğiz. 2024 ilk çeyrek sonuna kadar yapacağımız yurt içi ve yurt dışı yatırımlarla birlikte 250 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.”

#espressolab  #kahve #kahvedükkanı #istanbul #koşuyolu #ersinkefeli #gurmekahve

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir