Lezzetli Bir Yaz Bahçesi Garden Grill

Konsepti tamamen yenilenen Garden Grill şehrin stresli ortamından uzakta, bahar  ve  yaz aylarının  vazgeçilmez  açık  mekanı   olmaya  devam   ediyor …Öğle yemeklerinde kuş cıvıltılarıyla dinlendiren keyif bahçesi,  akşam yemeklerinde ise  hoş bir barbekü partisiyle günün yorgunluğunu  atmanız için Ceylan InterContinental’de sizi bekliyor.

Yenilenen menüsünde sınırsız bonfile, antrikot, kuzu sırtı başta olmak üzere tümü damak tadınıza uygun şekilde pişirilen kömürde barbekü lezzetleri yanı sıra levrek, somon, iri karides gibi deniz ürünleri, salata bar ve garnitür spesiyalleri sunuluyor.

Lobby  katındaki bu hoş mekân yazın  her gün 12.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İstanbul’un merkezinde yer alan Ceylan InterContinental İstanbul’un N katındaki Safran Restaurant, bir yanı tarihi yarım adayı kucaklarken diğer yanıyla boğazın enfes görüntüsünü yeni konseptiyle sizlere sunuyor.

Ceylan InterContinental İstanbul’un bünyesinde yer alan Safran Restaurant, yenilenen yüzüne teras bölümünü de dahil ederek misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Safran Restaurant, sade ve şık ortamıyla muhteşem Boğaz manzarasını izlemeyi keyifli bir hale getiriyor. Safran Restaurant’ın yenilenen Osmanlı ve Türk mutfağının özenle seçilmiş yemeklerin yer aldığı menüde; Tandır Çorbası’ndan Saray Mantısı’na, Sarma Kebap’tan Reştiye’ye, Sakızlı Kuzu Kapama’dan Sebzeli Dana İnciğe kadar birbirinden lezzetli yemek seçenekleri ziyafete dönüşüyor. Türk ve Osmanlı mutfağının birbirinden özel geleneksel lezzetlerini ve tatlılarını yeniden yorumlayan Safran Restaurant, damak tadına ve göz zevkine önem verenlerin favorileri arasında yer alıyor. Safran Restaurant canlı fasıl eşliğinde haftanın yedi günü sizleri 19:00 – 23.00 saatleri arasında Ceylan InterContinental İstanbul’un N katında doyumsuz saatler yaşamaya davet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir