Fransız mutfağının temsilcisi PAUL BUYAKA AVM’de açıldıe

Fransız mutfağının pastane ürünlerinden ev yapımı yemeklere uzanan tatlarının temsilcisi PAUL, BUYAKA AVM Ümraniye’de açıldı. 

Bir aile işletmesi olarak başlayan ve bugün 5. neslin işlettiği PAUL, 120 yılı aşkın tarihiyle Fransız mutfağını sevenlerin İstanbul’daki yeni adresi olmayı hedefliyor.  PAUL, bugün 23 ülkede 452 şubesiyle her ay 5 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor.

PAUL, “Maison de Qualité” (Kalitenin sembolü) sloganıyla, usta aşçıların en taze ve doğal ürünleri kullanarak hazırladıkları Fransız geleneğinin lezzetlerini sunuyor.  BUYAKA AVM Ümraniye’de açılan PAUL, fırından yeni çıkan ekmek ve pastane ürünlerinden yemek çeşitlerine uzanan 3 farklı menüyle günün her saatinde hizmet veriyor.

PAUL; kruvasan, çikolatalı ekmek gibi viennoiserie çeşitleri, omletler ve sandviçlerden oluşan kahvaltı menüsü;  salata çeşitleri, kiş ve gratenin yanı sıra, ana yemeklerden oluşan zengin öğle ve akşam yemeği menüsü; ekler, turta, makaron, kek ve pasta çeşitlerine uzanan Salon de Thé (Çay saati) menüsüyle sağlıklı ve lezzetli tatlar sunuyor.

PAUL’ÜN ÜNLÜ EL YAPIMI EKMEĞİ 7 SAATTE HAZIRLANIYOR

PAUL’un ünlü el yapımı geleneksel ekmekleri fırından çıktığında taze bir şekilde servis ediliyor. Özel un ve tarifiyle yüksek besin değeri en yüksek olacak şekilde mayalanarak 7 saatte hazırlanan PAUL ekmekleri beyaz, çeşnili, kıtır kepekli, baget ve petit pain gibi farklı çeşit ve boylarıyla da büyük beğeni görüyor.  PAUL’ün fırınından günde dört kez çıkan özel Fransız ekmekleri, ürünlerinin bugünkü kalitesinin ve tazeliğinin simgesi olarak görülüyor.

PAUL, ÖZEL DEKORASYONUYLA “FRANSIZ YAŞAMA SANATI”NI TEMSİL EDİYOR

PAUL şık ve farklı tasarımı; Fransa’nın rustik country tarzı ile Paris tarzı çay salonunu birleştiren atmosferiyle “Fransız Yaşama Sanatı”nın (Art de Vivre de France) temsilcisi olarak kabul ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir