Geleneksel Dedeman Buluşması’nın ikincisi gerçekleşti

Dedeman Hotels & Resorts International; marka kültürüne değer katmış çalışanlarına verdiği kıymeti göstermek için hayata geçirdiği “Geleneksel Dedeman Buluşması”nın ikincisini gerçekleştirdi.

Çalışanlarına ve misafirlerine verdiği değer ile her zaman “önce insan” diyen Dedeman Hotels & Resorts International; uzun yıllar birlikte çalıştığı ve markaya değer katan isimlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Geçmişte ve bugün verdiği emeklerle Dedeman kültürünü sahiplenmiş çalışanlara teşekkür etmek için düzenlenen “Geleneksel Dedeman Buluşması”nın ikincisi, 4 Aralık Pazar günü Dedeman İstanbul’da gerçekleştirildi. Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte markanın yarım asrı aşan köklü geçmişine dair anılar yad edildi.

Dedeman Hotels & Resorts International İnsan Kaynakları Direktörü Başak Anar’ın açılışını yaptığı buluşmada söz alan Dedeman Hotels & Resorts International Operasyon Direktörü Gürkan Kaban, Dedeman ailesine uzun yıllar emek vermiş herkese teşekkür ederek, “Dedeman bayrağını sizler buralara taşıdınız, iyi ki varsınız. Biz büyük bir aileyiz, değerlerimize sahip çıkıyor, bu anlamlı buluşmaları daha da büyütmek istiyoruz. Birlikte güçlüyüz; birlikte büyüyecek, birlikte daha mutlu olacağız.” dedi.

Banu Dedeman: “Bilgiye, emeğe, tecrübeye saygımız büyük”

Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman yaptığı konuşmada, aile geleneği olarak bilgiye, emeğe, tecrübeye büyük saygı duyduklarını ifade ederek, “Bugün arkadaşlarımızın gözüne bakınca eski günleri bir kez daha hatırladım. Siz Dedeman markasını büyük bir emek ve özveriyle çalışarak büyütürken bizler de bu koridorlarda dolaşan gençlerdik. Zaman çabuk geçiyor. Sizden öğrendiklerimizle bugünlere geldik. Birlikte çizdiğimiz bu yoldan devam ederek, Dedeman kültürünü gelecek nesillere taşımak için aynı özveriyle çalışıyoruz. Bu buluşmaların en güzel yanı sizlerin de birbirinizi görmesi, hasret gidermesi için bir fırsat yaratıyor olması, bundan da ayrıca çok mutluyuz.” dedi. Banu Dedeman; dünden bugüne yolu Dedeman ile kesişen tüm çalışanlara teşekkür ederek verilen emeklerin öneminin altını bir kez daha çizdi.

#DedemanHotelsandResortsInternational #GelenekselDedemanBuluşması #BanuDedeman #Dedemanİstanbul

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir