Gorrion Hotel’e Global Sürdürülebilirlik Sertifikası

Basın Ekspres bölgesinde hizmet veren Gorrion Hotel Istanbul, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TGA’nın öncülüğündeki sürdürülebilir Turizm Programının 3 kademeli ve 42 kriterden oluşan tüm aşamalarını tamamlayarak, “Sürdürülebilir Turizm Sertifikası”nı alan konaklama tesisi oldu.GSTC tarafından tanınan Türkiye Sürdürülebilir Turizm Standardı, Versiyon 1.0, 19 Mayıs 2022’de belirtilen gerekliliklere göre yapılan denetime ve imzalanan sözleşmeye istinaden, Gorrion Hotel İstanbul, Bureau Veritas Certification Hong Kong Limited tarafından denetlenmiş ve Sürdürülebilir Turizm Belgesi”ni almaya hak kazandı.

Nisan 2014 tarihinde faaliyete giren Gorrion Hotel Istanbul, Basın Ekpress yolu üzerinde 252 odasıyla hizmet veriyor. Beş yıldızlı otel bünyesinde bulunan Boğaziçi Kongre Merkezi, toplamda 10 adet toplantı salonu ile 2000 metrekare alan üzerinde sade ve zarif detaylarıyla önemli sunum ve organizasyonların prestijini artırmayı başaran bir kongre merkezi özelliği taşıyor. Kongre merkezi, bölünebilir ve çoklu salonları sayesinde mütevazı toplantılardan 1000 kişilik görkemli resepsiyonlara, araç girişinin rahatlıkla yapıldığı lansmanlara ev sahipliği yapıyor.

#GorrionHotelIstanbul #GlobalSürdürülebilirlikSertifikası #BasınEkspresotelleri #KültürveTurizmBakanlığı #TGA #SürdürülebilirTurizmProgramı #sürdürülebilirturizm #turizm #sürdürülebilirlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir