Gourmet Garage lezzet durakları sizleri bekliyor

Gourmet Garage Şarküteri; Gourmet Garage Şarküteri yöresel ve ithal yüzlerce çeşidi bir arada bulabileceğiniz şarküteri ürünleri sizleri bekliyor.

Leziz kahvaltılarınızı eşsiz tatlarıyla şölene dönüştüreceğiniz Gourmet Garage Şarküteri; zeytinyağlıları, mezeleri, Türk ve dünya mutfağından doyumsuz tatları sofranıza getiriyor.

Gourmet Garage Patisserie; Gourmet Garage Patisserie’de mis kokulu çıtır ekmekler, taptaze poğacalar, leziz çörekler, iştahınızı kabartan pastalar, lezzetleri ile doyumsuz Cheesecake’ler, enfes tartlar ve nice tatlı çeşitleri ağzınıza layık. Siz ve dostlarınız Gourmet Garage Patisserie’nın farkını hissedin.

Gourmet Garage Restorant&Cafe; Gourmet Garage Retorant&Cafe’nin sabahın ilk saatlerinde, enerjinizi yüksek tutacak zengin kahvaltısı, öğle saatlerinde sarmalanmış wrap’ları, leziz sandviçleri, yeşile bürünmüş mevsim salataları, Balsamik Sire ile tatlandırılmış Battuta Dı Pollo, Kremalı, Mevsim Sebzeli ve California Biberi ile sotelenmiş Köri Soslu Tavuk, Çin Makarnası, Et Çökertme, Jülyen Bonfile ve Damiglas Soslu Beef Strogonof, ağzınıza layık. T. Boon Steak, çeşit çeşit makarnalar, taze meyve suları ve meyveler ile bezenmiş özel krep Gourmet Tatlısı ise, denemeye değer.

Gourmet Garage Sebze Meyve & Et ve Et Ürünleri; Gourmet Garage Sebze Meyve & Et ve Et Ürünleri’nde en taze ve doğal hali ile günlük satışa sunulan sebze ve meyveler vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyor. Et ve et ürünleri bölümünde ise; yerli kesim, hijyenik ve sağlıklı ürünler ön planda. Tercihiniz Gourmet Garage Sebze Meyve & Et ve Et Ürünleri’nden olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir