Frankie’de iş dünyasına özel öğle menüleri

İstanbul yeme, içme ve eğlence hayatının yeni buluşma noktası Frankie, şimdi de iş dünyasını öğle yemeklerinde biraraya getiriyor. 

A la carte menüye ek olarak hazırlanan business lunch menüsünde Şef Simos’un haftanın en taze ve özel ürünlerini kullanarak hazırladığı lezzetlere,  Frankie’nin zengin kavı eşlik ediyor.

İstanbul’un lezzet ve eğlence hayatına yeni bir soluk getiren Frankie İstanbul Restaurant Bar-Lounge, iş dünyasına özel hazırladığı öğle menüleri ile iş toplantılarını daha renkli hale getiriyor. İki başlangıç, iki ana yemek ve iki tatlıdan oluşan özel menüler, a la carte menüye ek olarak sunuluyor.

İŞ DÜNYASININ PROFESYONELLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Büyüleyici İstanbul manzarası eşliğinde iyi yemek ve iyi servis almak isteyen iş dünyasının profesyonelleri, Yunanlı Şef Simos’un uluslararası dokunuşlarla ve yenilikçi pişirme teknikleriyle hazırladığı yemekleri öğlenleri de tatma fırsatı elde ediyorlar.

Geceleri devam eden canlı müzik ve dj performanslarına ek olarak gündüz de seçkin müşterilerine hizmet vermeye devam eden Frankie, İstanbul’un kalbinin attığı Nişantaşı’nın öğlen yemeklerinde iş dünyasının profesyonellerini bir araya getiriyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir