Güllüoğlu Cafe&Restoran franchise veriyor

Ünlü baklavacı Faruk Güllüoğlu, geleneksel Türk tatlıları ve dünya mutfağın yemeklerini bir araya getiren cafe&restoran konseptine franchise veriyor.

Baklava konusunda 141 yıllık bilgi ve deneyimle yola çıkan Faruk Güllüoğlu, kalitesine güvenerek ortaya çıkardığı cafe&restoran konseptindeki başarısının ardından şimdi de franchise veriyor. Faruk Güllüoğlu İstanbul cafe&restoran konsepti ile ilk franchise mağazası Esenyurt’ta açıldı. Açılışa Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve belediye meclis üyeleri ile Faruk Güllüoğlu Yönetim kurulu Başkanı Faruk Güllü katıldı. Mağazanın açılış kurdelesini Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile Faruk Güllü birlikte kesti.

Açılışta bir konuşma yapan Faruk Güllü, “Bundan sonra açılacak olan ve halen inşaatı devam eden 3 mağaza da yine cafe&restoran konseptinde olacak. Açılacak olan mağazalarımız cafe&restoran markamız Frauk Güllüoğlu İstanbul ile yollarına devam edecek ancak buralarda da baklava tabi ana ürünümüz olarak satılacak. Geleneksel baklavacı markamızla çıktık yola bunun yanına cafe&restoran konseptimizi de aldık ve bu konseptimiz ilk meyvesini de Esenyurt’ta aldık ve bunu devam ettireceğiz.” dedi.

Franchise sistemini geliştirmek üzere bir sene boyunca profesyonel bir kadro ile çalışarak yeni sisteme geçiş öncesinde üretim hacimleri ve tesisleri gözden geçirilerek iyileştirme yapıldı. 5 kuşaktır süregelen deneyim ile damakları feth eden Faruk Güllüoğlu, yurt içinde 29 yurt dışında 3 toplam 32 mağazası ile franchise sistemi ile büyümeyi devam ettirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir