Hava temizleme sektöründe işletmelerin ilk tercihi: Blueair

TECPRO Bilgi Teknolojileri’nin distribütörü olduğu hava temizleme sektöründe dünya markası olan Blueair, sağlık ve temiz hava isteyen işletmelerin ilk tercihi oluyor.Her sektöre özel çözümler geliştiren ve ürün yelpazesini her gün genişleten TECPRO Bilgi Teknolojileri A.Ş., Unilever’in sahibi olduğu ve Dünya’da 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren hava temizleme firması Blueair’in distribütörü oldu.  İsveç kökenli olan Blueair, hem ev kullanımına hem de profesyonel kullanıma (okullar, hastaneler, ofisler, bankalar, oteller, havaalanları, vb.) uygun çok çeşitli ürünleri sayesinde, Dünya çapında sektörün lider firmalarından biri. Patentli HEPASilent teknolojisi sayesinde Blueair, havada bulunan kirleticileri (zararlı partiküller, polen, toz, küf, alerjenler, organik uçucu bileşikler (VOC), vb.) rakiplerinin çok ötesinde bir performansla ve aynı zamanda çok düşük enerji tüketimi ile fısıltı sessizliğinde temizliyor.

Rakiplerinin çok ötesinde çözümler sunuyor

Ofislerde kullanılan klima sistemleri çoğunlukla içerideki bulunan havanın yine ofis içerisinde dağıtılmasını sağlıyor ve bu durum özellikle salgın döneminde ciddi anlamda sağlık riski oluşturuyor. Öte yandan klima sistemleri havayı dışarıdan alsalar bile ve/veya belirli standartlarda filtrelere sahip olsalar bile özellikle koku, alerjen, polen ve bakteriler konusunda bağımsız hava temizleyiciler kadar etkin olamıyor. Ayrıca ofis içerisindeki kötü kokuları da temizleyemiyor. Günümüzde özellikle kapalı ortamlarda daha da önemli hale gelen sağlıklı ve temiz havaya erişim için Blueair hava temizleme cihazları, rakiplerinin çok ötesinde çözümler sunuyor.  Sağlık ve iyi yaşam kategorisinde bulunan hava temizleme cihazları giderek artan bir trendle büyümeye devam ediyor.

Hava kalitesini anlık görme imkanı

Hava kirliliğinin artması nedeniyle astım, alerji gibi sağlık problemleri olan kişilerde bulundukları ortamda iş yerleri ya da evlerde hava temizleme cihazları kullanmak isteyen bilinçli tüketicilerde bu ürünlere ilgi her geçen gün artıyor. Gerek ev içi kullanım gerekse kurumsal müşterilerimiz Blueair’i üstün performansı, kalitesi, eşsiz tasarımı ve bir LED ampulden daha az enerji tüketimi nedeniyle tercih ediyor. Blueair’in ücretsiz mobil aplikasyonu sayesinde Türkiye’de, bulunulan her noktadaki hava kalitesini anlık olarak görmek mümkün. Tecpro’nun bünyesinde bulunan demo merkezi sayesinde ürünler istenildiği zaman görülebiliyor, incelenebiliyor ve bulunulan ortamda demo talep edilebiliyor.

#TECPROBilgiTeknolojileri #havatemizlemesektörü #Blueair #horeca #hava #hijyen #klima

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir