Hilton Garden Inn Adıyaman açıldı

Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, 22 Şubat tarihinde Adıyaman’da yeni otelinin açılışını duyurdu. Markanın Türkiye’deki portföyündeki 18. oteli olan Hilton Garden Inn Adıyaman, şehir merkezine yakın konumuyla konuklarına geniş çaplı toplantı ve etkinlik alanları sunacak.

Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, 22 Şubat tarihinde Adıyaman’da yeni otelinin açılışını duyurdu. Konuklarına geniş çaplı toplantı ve etkinlik alanları sunmayı hedefleyen Hilton Garden Inn, Adıyaman’ın şehir merkezine iki kilometre, Adıyaman Havaalanı’na ise 20 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Serkan Karakozu: “İş seyahati için ideal bir merkez olacak”

Otelin Genel Müdürü Serkan Karakozu, “Hilton Garden Inn Adıyaman’da konuklar, Hilton markasının imza attığı tüm imkânlardan ve hizmetlerden yararlanabilecek” dedi. Karakozu: “Çağdaş konuk odaları ve toplantı alanları bulunan otel, iş seyahati için ideal bir merkez olacak. Bununla birlikte konuklar, şehrin yalnızca iki kilometre uzaklığındaki Adıyaman Kent Müzesi’ne ulaşarak, şehrin zengin kültür tarihini keşfedebilecek” diye konuştu.

Hilton tesislerinde uygulanan ödüllü sadakat programı Hilton Honors, Hilton Garden Inn İstanbul Adıyaman’da da uygulanıyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar. Sektör öncüsü Hilton Honors mobil uygulaması üzerinden işlem yapan kullanıcılar için özel dijital check-in ve dijital anahtar imkanı bulunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir