Hilton HHonors’unKazandıran Mağazası “Shop-to-Earn Mall” HHonors Üyeleri ile Buluşuyor

HHonors üyeleri artık online siparişleri sayesinde daha çok HHonors Bonus Puanı Kazanabiliyor

Hilton Worldwide’ın 10 seçkin markasını kapsayan sadakat programı Hilton HHonors, üyelerinin online siparişleri üzerinden daha fazla Bonus Puanı kazanmasını sağlayan kazandıran mağazaağı “Shop-to-Earn Mall’u üyeleri ile buluşturdu. www.HHonors.com/shoptoearn adresinden ulaşılabilen Hilton HHonors“Shop-to-Earn Mall,”HHonors üyelerine, mücevherden giyime, elektronikten ev eşyasına kadar çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteren 1500’den fazla mağazanın ürün ve özel fırsatlarını sunuyor.

“Hilton HHonors üyeleri, bir sonraki tatillerinde veya büyük bir heyecanla bekledikleri seyahat programlarında kullanacakları puanlarıyıl boyunca kazanmaya çalışıyorlar” diyen Hilton WorldwideGlobal Pazarlama Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeff Diskin “HHonors‘Shop-to-Earn Mall” ile üyelerimizBonus Puan kazanmak ve hatta bu puanları çok daha hızlı bir şekilde kullanmak için artık daha çok fırsatasahip” diye ekliyor.

Hilton HHonors üyeleri siteye girdikten sonra neler yapabilir?

• Seçtikleri ürünlerin sipariş durumunu ve kazandıkları puanları takip edebilirler.
• “Favorilere Ekle” seçeneğini kullanarak en çok tercih ettikleri kazandıran mağazaların bir listesini oluşturabilirler
• En son ziyaret edilen mağazaları içeren “Ziyaret Ettiğim Mağazalar” listesi oluşturarak, bu mağazalara kolayca erişim sağlayabilirler
• “Hesabım” başlığı altında siparişlerini ve topladıkları puanları görebilirler.
• “E-posta tercihleri” ayarlarını kullanarak üyelere özel olarak hazırlanmış haber bültenlerine abone olabilirler

Bonus Puan kazanmaya başlamak için üyelerin siparişlerinin teslim edileceği ülkeyi seçip bu ülkeye ürün gönderen mağazalarıgörüntülemeleri gerekiyor. Üyeler, bu mağazaların ürün kategorilerini inceleyip her bir dolar için kazanacakları puanları ekranda görebiliyorlar. Mağaza seçiminden sonra ise üyeler doğrudan, mağazanın kendi web sitesine yönlendiriliyor ve siparişlerini tamamlıyorlar. Alışverişin mağaza tarafından sisteme alınmasından sonra elde edilen HHonors Bonus Puanlar ise, üyelerin hesabına aktarılıyor.

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir