Kahve Tutkusu Urban Coffee ile Yayılacak

Urban Coffee, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerini kişiye özel
seçeneklerle ve en taze halleriyle kahve düşkünlerinin hizmetine sunuyor.

Türk Kahvesi, Cappuccino, Espresso, Latte veya sade… Hangi çeşidi olursa olsun, kokusu bile içen veya içmeyen herkesi etkilemeye yetiyor. Zevkler farklı olsa da hepimizi büyüleyen bir kahve çeşidi mutlaka karşımıza çıkıyor. Arkadaşlarımızla sohbetlerimizde, iş toplantılarımızda, ders çalışırken, dinlenirken neredeyse yaşamımızın pek çok alanında bize eşlik eden bu lezzet, ülkeden ülkeye, kültürden kültüre degişiklik gösteriyor. Köklü kahve geçmişine ve kültürüne sahip Türkiye’de kahve tüketimi her geçen gün artarken Urban Coffee ile kahve tutkunuz artık ulaşabildiklerinizle sınırlı kalmıyor.

Adrese Teslim Kahve Dünyanın ünlü ve özel kahvelerini en taze haliyle bir tıkla size ulaştıran Urban Coffee, aynı zamanda üyelik sistemiyle de hizmet veriyor. Üyelerin her ay seçecekleri bir günde tercih ettikleri kahve adreslerine teslim ediliyor. Üyelerin tek yapması gereken http://www.urbancoffee.com.tr
sitesine girerek dünya haritasından seçtikleri bölgeye ait kahvelerin
önce çekirdeklerini seçmek ve sonra kavrulma sürelerini belirlemek. Siparişi verilen kahveler gönderim günü kavrulup istenilen kalınlıkta ögütüldükten sonra müşteriye teslim ediliyor. Urban Coffee ile dünyanın birbirinden özel kahveleri istediginiz kriterlerle ve en taze halleriyle size ulaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir