Türkiye’nin İlk Güvenlik Merkezi Kale’den

Kale Endüstri Holding güvenlik alanında Türkiye’de bir ilke imza attı. Kale Güvenlik Merkezi, kilitten kapıya,
elektronik geçiş kontrol sistemlerinden kasaya ve pencere sistemlerine uzanan bütünsel güvenlik ürünlerini,
bireysel ve profesyonel müşterileriyle buluşturuyor.

Kale Endüstri Holding, güvenlik alanındaki yarım asrı aşan tecrübesiyle, güvenlikle ilgili tüm ürünlerin bir arada sunulduğu ve örneğinin ilk mağazası olan Kale Güvenlik Merkezi’nin açılışını İstanbul’da yaptı. Kale Güvenlik Merkezi tüketicilere bütünsel güvenlik ürünlerini deneyimleyebilecekleri bir alan sunmanın yanı sıra, gelişen teknolojiler ve bu gelişimlerin günlük hayata yansımalarını takip etme imkânı veriyor.

Dört Farklı Odada Güvenlik Deneyimi

Kale Güvenlik Merkezi’nde çeşitli konseptlere göre tasarlanmış dört deneyim odası bulunuyor. Hi tech ev, klasik ev, otel ve ofis konseptli deneyim odalarından oluşan alanlarda tüketiciler kilitten kapıya, elektronik geçiş kontrol sistemlerinden kasaya kapı ve pencere sistemlerine kadar tüm ürünleri deneyimleyebiliyor. Her bir oda farklı renk, koku ve müzik uygulaması içeriyor. Konsept odalarda farklı ihtiyaçlara göre güvenlik çözümleri sunuluyor.

Sürprizlerle dolu müşteri yolculuğu

Kale Güvelik Merkezi’nde ürünler özel bir obje olarak bir konumlandı ve mekan bir enstalasyon alanı olarak tasarlandı. Labirent etkisiyle tasarlanan mekânda sürprizlerle dolu bir müşteri yolculuğu kurgusu oluşturuldu. Mekânda dikkat çeken şeffaflık öğesi ise tektonik algıyı güçlendiriyor. Mekânda ürün sergileme anlayışı “gör ve seç” prensibine dayanıyor. Dört farklı deneyim odasında yer alan ürünlerin detayları sağ ve sol duvarlarda ürün gruplarına göre kategorize edilmiş alanlarda sergileniyor. Kale Güvenlik Merkezi’nde yer alan dört farklı odaya uygun ürünlerin tanıtımlarının yapıldığı kiosklar ise dijital uygulamalarla destekleniyor.
Mekânda, ürün sergileme ve deneyimleme özelliğinin yanı sıra sergi, seminer, etkinliklerin yapılacağı özel alan da bulunuyor.

Özel ürünleri var

Kale Endüstri Holding’in tüketiciye dokunan müşteri odaklı iş anlayışı ile geliştirilen Kale Güvenlik Merkezi’nde ziyaretçileri sürprizlerle dolu bir yolculuk bekliyor. İhtiyacı tespit etmek ve uygun ürün tavsiye etmek amacıyla öncelikle ziyaretçilere
bir anket uygulanıyor. Anket sonuçlarına göre, tavsiye edilen ürünler ve faydalarını içeren bir bilgi dokümanı veriliyor. Mekânda Kale Kilit marka yolculuğunun anlatıldığı interaktif ekranın yanı sıra “Kendi Kapını Oluştur” ekranı tüketicilere farklı bir deneyim sunuyor. Kale Güvenlik Merkezi ziyaretçileri mekânda bulunan interaktif ekranı kullanarak güvenliği, estetiği ve konforu bir arada sunan Kale
Çelik Kapı modelleri arasında seçim yapmak, çeşitli aksesuarlardan zevke uygun olanını seçme şansına sahip olacaklar. Tüketiciler kendi oluşturdukları kapı modellerini anında sipariş edebilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir